Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Punct lucru - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Punct lucru

1 reply to this topic

#1 letitia26gcool

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 September 2006 - 11:32 AM

Buna ziua,


Am si eu o intrebare pt cei care pot sa ma ajute:
Ce se completeaza la punctul unde se declara punctul de lucru daca acesta este o taraba?
Nu imi dau seama ce trebuie sa completez. Trec la denumire piata in care s-a luat taraba?
Va rog AJUTOR!!!!!!!!!!!!

Multumesc!!!!



#2 WHOZ_ELLA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:DIVERSE

Postat 14 September 2006 - 01:53 PM

Vezi postarealetitia26gcool, la Sep 14 2006, 12:32 PM, a spus:

Buna ziua,


Am si eu o intrebare pt cei care pot sa ma ajute:
Ce se completeaza la punctul unde se declara punctul de lucru daca acesta este o taraba?
Nu imi dau seama ce trebuie sa completez. Trec la denumire piata in care s-a luat taraba?
Va rog AJUTOR!!!!!!!!!!!!

Multumesc!!!!
Taraba presupun ca ai inchiriat-o printr-un contract pe o anumita perioada.La Punctul de lucru ai sa scrii desigur adresa (locatia) care apare in acel contract de inchiriere cam asa cum se declara standurile din engross. Cred ca taraba apare si cu un numar in acel contract.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL