Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen acces contabil autorizat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


- - - - -

Examen acces contabil autorizat

79 replies to this topic

#21 firjinia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 51 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 August 2007 - 02:21 PM

pentru autorizat cu studii medii, nu frecventeaza nimeni forumul ? ati facut rost de rezolvarile grilelor?? help cine le are sa ni le dea si noua...



#22 cris croitoru

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 29 August 2007 - 03:04 PM

Mda, vad ca majoritatea se inghesuie la experti... Si pe mine ma intereseaza raspunsurile la teste (la conta, drept, fisc.).
Daca face cineva rost de ele, le vreau si eu.

croytoru@yahoo.com
Multumesc.

Si are cineva idee daca avem voie cu ceva la noi? Adica un plan de conturi, ceva... Asa auzisem.




#23 deia977

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 29 August 2007 - 09:16 PM

sunt nou inscrisa pe forum si in celasi timp disperata ca nuam reusit sa parcurg toate ias si ifrs cu explicatii si examenul de acces este atat de aproape....
daca are cineva raspunsurile la testele de contabilitate, fiscalitate si drept, cat si rezolvarile la studiile de caz... va rog mult sa le trimiteti si la adresa mea de mail_ deia977@yahoo.com
spor la invatat si multa bafta la examen

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 03:59 PM




#24 kristinaro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 30 August 2007 - 11:14 AM

va rog sa-mi trimiteti , daca se poate, rezolvarile problemelor de la conta, drept si fiscalitate pt contabil autorizat la adresa mircea.tiganus@gmail.com
multumesc mult si bafta multa tuturor celor care va pregatiti pt acest examen !!!

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 03:59 PM




#25 ATILACARMEN

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:FETESTI

Postat 02 September 2007 - 02:03 PM

Salutare ,unde gasesc si eu rezolvarile sau daca le are cineva sa mi le trimita si mie pe adresa atilacarmen@yahoo.com va rog sa va grabiti ca nu mai avem timp.Multa bata la examene.contabil autorizat ca la expert le-am gasit si eu dau la contabil autorizat



#26 GYONGYIKE

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 September 2007 - 10:20 AM

vreau si eu raspunsurile la drept si contabilitate ptr studii medii pe email. misazo@freemail.hu

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 03:59 PM




#27 GYONGYIKE

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 September 2007 - 10:29 AM

daca are cineva rezolvarile ptr studii de caz contabil autorizati,va rog foarte frumos sa ne trimiteti la dresa de misazo@freemail.hu



#28 Seno

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 September 2007 - 11:04 AM

va rog sa-mi trimiteti , daca se poate, rezolvarile problemelor de la conta, drept si fiscalitate pt contabil autorizat cu studii medii la adresa r.seno@rdslink.ro

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 03:59 PM




#29 danila dan

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 September 2007 - 10:49 PM

va rog sa-mi trimiteti si mie, la adresa dr_dan_semlac@yahoo.ro, rezolvarile la testele grila 2007 pentru contabil autorizat la : contabilitate, fiscalitate, drept comercial.
va multumesc

Aceasta postare a fost editata de danila dan: 03 September 2007 - 10:50 PM




#30 ATILACARMEN

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:FETESTI

Postat 04 September 2007 - 01:02 PM

Nu stiu cum sa va explic dar nu stiti ce inseamna colegialitate nu cred ca ati raspus la nici un email mai ales acela care a spus ca are subiectele la drept deci acest loc este o bataie de joc .Deci dragilor fiecare pe cont propriu.bafta multa .Care este cu adevarat interesat de acest examen am aproape toate rezolvarile la fiscalitate si mai pot sa va dau un studiu care va ajuta foarte mult si ceva la drept . :good:
adresa mea atilacarmen@gmail.com sau atilacarmen@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 04:00 PM




#31 paul4u7

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 05 September 2007 - 12:33 PM

Va cer ajutorul urgent!!!! Daca are cineva rezolvarile la problemele nerezolvate din testele pt examen contabil autorizat 2007 il rog sa mi le trimita pe paul4u7@yahoo.com va multumesc anticipat :)



#32 iuliaszanto

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 05 September 2007 - 07:57 PM

Va rog si eu mult, mult de tot daca are cineva rezolvarile, adresa mea: iuliaszanto@yahoo.com



#33 calin cristina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 07 September 2007 - 02:09 PM

Va rog daca are cineva raspunsurile la testele grila - contabilitate examen contabil autorizat cu studii medii sa mi le trimite-ti si mie. Rog urgent. ADRESA DE EMAIL perecobrazicontab@xnet.ro

Aceasta postare a fost editata de calin cristina: 07 September 2007 - 02:11 PM




#34 calin cristina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 07 September 2007 - 02:22 PM

Doresc si eu pe adresa perecobrazicontab@xnet.ro raspunsurile pe care le aveti.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 04:00 PM




#35 sehmet

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 September 2007 - 07:29 PM

salut adresa mea e ro_neagu@yahoo.com vreau si eu raspunsurile pe care le aveti.

Aceasta postare a fost editata de sehmet: 07 September 2007 - 07:30 PM




#36 gabrielle26z

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 07 September 2007 - 07:47 PM

Vezi postareacris croitoru, la Aug 29 2007, 04:04 PM, a spus:

Mda, vad ca majoritatea se inghesuie la experti... Si pe mine ma intereseaza raspunsurile la teste (la conta, drept, fisc.).
Daca face cineva rost de ele, le vreau si eu.

croytoru@yahoo.com
Multumesc.

Si are cineva idee daca avem voie cu ceva la noi? Adica un plan de conturi, ceva... Asa auzisem.




#37 Mihaela Carstea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 14 September 2007 - 11:08 AM

pleaseee...vreau si eu raspunsurile pe adresa de e-mail : mihaela_carstea@yahoo.com
Multumesc din suflet

te rog frumos sa-mi trimiti rezolvarile pe adresa de e-mail : mihaela_carstea@yahoo.com
multumesc din suflet

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 29 June 2009 - 06:19 PM




#38 gabilog

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:gura humorului

Postat 11 October 2007 - 08:55 AM

vreau si eu daca vrei sa-mi trimiti pe adresa gzamfiras@yahoo.com.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 28 September 2008 - 04:01 PM




#39 aliss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:sa ma documentez

Postat 31 October 2007 - 01:58 PM

As dori si eu grilele si raspunsurile aferente la concursul pentru contabili autorizati cu studii medii! Daca poate cineva sa ma ajute, poate sa mi le trimita pe adresa cornelia_serbu@yahoo.com. Multumesc anticipat!
sorina



#40 lias

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 20 November 2007 - 09:46 AM

Daca poate cineva sa ma ajute, as dori si eu grilele si raspunsurile aferente la concursul pentru contabili autorizati cu studii medii!( adresa liasutea@yahoo.com). Multumesc anticipat!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL