Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
model registrul de casa in excel - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

model registrul de casa in excel

4 replies to this topic

#1 ramoramo76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 55 Postari:

Postat 22 November 2007 - 10:35 AM

Dragii mei,

Am o mare rugaminte daca cineva dintre voi are un program in excel al registrului de casa nu ezitati sa mi-l trimiteti si mie.
Va multumesc din inima!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 10 January 2009 - 06:02 PM




#2 ramoramo76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 55 Postari:

Postat 22 November 2007 - 03:52 PM

chiar nu ma ajuta nimeni :smile:
cu registrul de casa in excel cu formule va rog trimiteti-mi si mie
multumesc




#3 costinpastia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:

Postat 15 December 2007 - 11:03 AM

Este gresit daca pe o foaie am mai multe zile trecute ? Fiecare zi are sold precedent, rulaje si sold final . Asta pt. a nu lista cate o foaie pe fiecare zi cand am 1 max 2 operatiuni.

Aceasta postare a fost editata de costinpastia: 15 December 2007 - 11:07 AM




#4 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 15 December 2007 - 01:59 PM

Si mie mi-ar placea sa listez Registrul casa lunar, dar EI vor sa-l listez zilnic. Si daca ai listat azi pe 7 randuri, nu vad cum poti lista maine in continuarea la ce ai listat azi. La imprimantele cu jet sau la cele cu laser nu cred ca se poate. Oricum, macar pe verso paginii daca ne-ar lasa tot e ceva. Eu am mai listat asa dar inca nu stiu cum vor reactiona EI.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 26 July 2008 - 11:27 AM

Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#5 getw

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Location:iasi

Postat 11 February 2009 - 01:26 PM

Atasez un model de registru de casa

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 06 April 2011 - 08:26 PM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL