Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
TICHETE DE MASA PE 2 LUNI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


TICHETE DE MASA PE 2 LUNI


1 reply to this topic

#1 bizi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj

Postat 17 January 2008 - 12:28 PM

SE POT DA TICHETE DE MASA PE LUNA DEC 2007 SI IAN 2008 LA SF LUNII IAN 2008 ?



#2 mik37

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:

Postat 17 January 2008 - 09:09 PM

Eu am citit in lege ca se dau in ultima decada a lunii pentru luna urmatoare.La societatea unde lucrez eu de abia de luna aceasta(ianuarie 2008) se dau tichete de masa.Dupa cum am citit in lege le-am dat la sf.lunii decembrie 2007 ptr.luna ianuarie 2008.M-am dus la cineva sa intreb in ce luna sa inregistrez cheltuiala-in luna in care le-am dat salariatilor efectiv sau in luna ptr.care erau destinate(ianuarie) si am aflat ca ea da aceste tichete de masa ptr.luna decembrie(de exemplu) de abia in luna ianuarie (dupa ce vede cine si cat a fost prezent la serviciu)odata cu plata salariilor ptr.ca sa nu se trezeasca ca nu mai vin salariatii la serviciu si a dat bonuri in plus.A spus ca face lucrul acesta de mult timp...

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 15 May 2009 - 07:43 AM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL