Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CPA - Cerftified Public Accountant - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


CPA - Cerftified Public Accountant

3 replies to this topic

#1 danail

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 09 January 2008 - 11:08 AM

Poate cineva sa ma ajute cu niste informatii legate de obtinerea certificarii CPA (Cerftfied Public Accountant) recunoscuta in US? Exista firme care organizeaza examenele in Romania? Sau cum se pot sustine examenele din Romania?



#2 shiggy

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 16 August 2008 - 03:31 PM

Vezi postareadanail, la Jan 9 2008, 12:08 PM, a spus:

Poate cineva sa ma ajute cu niste informatii legate de obtinerea certificarii CPA (Cerftfied Public Accountant) recunoscuta in US? Exista firme care organizeaza examenele in Romania? Sau cum se pot sustine examenele din Romania?

din cate stiu eu nu
prietenul meu trebuie sa mearga in state sa le dea....




#3 mihaela.ela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 62 Postari:

Postat 18 August 2008 - 07:21 AM

Vezi postareadanail, la Jan 9 2008, 12:08 PM, a spus:

Poate cineva sa ma ajute cu niste informatii legate de obtinerea certificarii CPA (Cerftfied Public Accountant) recunoscuta in US? Exista firme care organizeaza examenele in Romania? Sau cum se pot sustine examenele din Romania?

Poti gasi informatiile care te intereseaza pe irecson.ro.



#4 Guest_Carla2015_*

  • Guests

Postat 08 February 2015 - 08:35 PM

este cineva pe forum care a sustinut sau intentioneaza sa sustina examenele CPA *certified public accountant" USA?






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL