Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cosmetizare cheltuieli - FACTURI ... SUPERBE ! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Page 13

Jump to content


cosmetizare cheltuieli - FACTURI ... SUPERBE !

243 replies to this topic

Poll: inregistrare pe firma a cheltuielilor personale ale asociatilor

cum inreg. chelt. personale ale asociatilor cand acestia NU au dividende disponibile de ridicat??

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.

cum inreg. impozitul la chelt. personale ale asociatilor

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#241 remus2009

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 posts

Posted 23 February 2011 - 09:41 PM

Sa ma scuzati daca nu postez unde trebuie, dar am citit prin 2006 pe acest forum un topic despre inregistrarea unui caine in contabilitate, care ajunsese la un moment dat un subiect foarte amuzant. Din pacate nu-l mai gasesc pentru ca as vrea sa-l recitesc din nou, eu m-am distrat enorm atunci. Din acest motiv as intreba moderatorii: mai stiti ceva de discutia despre inregistrarea cainelui, exista pe undeva arhivat? Mie mi s-a parut mai tare decat toate bancurile de pe acest forum.



#242 Cosma Violeta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 96 posts
  • Gender:Female
  • Location:braila

Posted 23 February 2011 - 10:42 PM

http://www.conta.ro/forum/index.php?showto...nimale&st=0
si daca tot cautati ceva contabilitate....animal....banc....
''Odata, un patron urca muntele insotit de contabilul sau si de un magar. Iata insa ca la o cotitura, contabilul si magarul alunecara intr-o rapa.Pentru scurt timp, ei se mai tineau agatati doar de o radacina.Trebuind rapid sa se hotarasca pe cine sa salveze, patronul trase din prapastie magarul in timp ce contabilul se rostogolea in adancuri. La investigatii, procurorul il intreaba cu nedumerire pe patron:
- Si totusi, de ce nu l-ati salvat pe contabil, preferand animalul?
- O clipa m-am gandit sa-l trag pe el dar apoi mi-am zis: daca il salvez pe dumnealui,la primul inventar, o sa-mi impute magarul!''

Contabilii nu fac audiență. Ei trăiesc în anonimat, nu caută lumina
reflectoarelor.



#243 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,579 posts
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Posted 23 February 2011 - 10:49 PM

si mie mi-a placut bancul cu cainele, asa m-am decis sa devin membru al forumului



#244 avdia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 194 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2011 - 11:26 PM

Atunci se merita ca si noi, cei care am venit mai tarziu, sa studiem exercitiu de contabilitate aplicata la caini . Dar vad ca nu se mai poate descarca, asa ca...






Similar Topics Collapse

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL