Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen aptitudini contabil autorizat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


- - - - -

Examen aptitudini contabil autorizat

11 replies to this topic

#1 dativela

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 posts

Posted 28 June 2007 - 04:22 PM

va rog din tot sufletul poate sa_mi trimite si mie cineva subiectele (variante )de subiecte pt. sesiunea iunie iulie
examen de aptitudini cont aut la adresa dati@planet.ro miii de multumiri :lostit (13): :celb (6):



#2 annan

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 28 May 2008 - 01:46 PM

Peste tot am gasit subiecte cu rezolvari pentru experti. Pentru noi contabilii cu studii medii are cineva ceva subiecte cu rezolvari din anii trecuti?
Daca da, va rog sa-mi trimiteti si mie pe adresa www.katnemkat@yahoo.com, sau ajutati-ma cu un sfat unde sa caut.
Multumesc




#3 adehor

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 posts

Posted 03 June 2008 - 01:41 PM

Si eu voi da examenul de aptitudini in iunie 2008 pentru contabili autorizati si nu am gasit nimic referitor la testele grila din anii trecuti , eu am "Doctrina si deontologie profesional "ti-a trimit daca vrei

Edited by madalinab, 28 September 2008 - 04:03 PM.




#4 abella

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 08 June 2008 - 08:37 PM

Si eu dau examenul in iunie 2008, pt.contabil autorizati, va rog trimiteti si mie daca aveti ceva subiecte bal_anna@yahoo.com

Edited by ALUPEI OTILIA, 20 June 2008 - 07:10 PM.




#5 contecs

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 posts

Posted 09 June 2008 - 08:47 PM

AM CARTEA DE TESTE 2007. DACA O VREA CINEVA SA-MI DEA EMAIL LA contecs@gmail.com

Edited by ALUPEI OTILIA, 20 June 2008 - 07:11 PM.




#6 cci

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Location:ploiesti

Posted 10 June 2008 - 06:49 AM

Vezi postareaadehor, la Jun 3 2008, 02:41 PM, a spus:

.... eu am "Doctrina si deontologie profesional "ti-a trimit daca vrei
Trimite si mie te rog "Doctrina si deontologie profesional" - grile pentru contabili autorizati cu studii medii gasesti in teste grile 2007, care s-a postat pe forum, daca nu le gasesti ti le trimit eu.

Edited by ALUPEI OTILIA, 20 June 2008 - 07:11 PM.




#7 Lili1965

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 13 June 2008 - 10:33 AM

Va rog frumos...cine poate sa ma ajute cu rezolvari la teste grila la examenul de aptitudini pentru experti contabili...ma gasiti la sorinache97@yahoo.com

Edited by ALUPEI OTILIA, 20 June 2008 - 07:12 PM.




#8 alexa B

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 29 May 2009 - 04:52 PM

:sad: Trimite si mie te rog "Doctrina si deontologie profesional" - grile pentru contabili autorizati cu studii medii , se poate , mersi



#9 crisa36

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Posted 24 July 2009 - 03:44 PM

Buna.
Ati reusit sa faceti rost de materiale? Trimiteti-mi si mie ce aveti, pe adresa croytoru@yahoo.com.

Multumesc.



#10 nico76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 69 posts

Posted 13 August 2009 - 09:22 AM

eu sunt din Constanta. Daca mai este cineva din Constanta poate mai vorbim si incercam sa rezolvam cateva probleme impreuna. Eu am asta. Daca mai aveti si alte materiale... va asteptam.

Attached Files





#11 monidore

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 02 October 2009 - 12:44 PM

buna, daca are cineva probleme si raspunsuri la contabilitate - contabili autorizati- il rog din suflet sa-mi trimita si mie acest material pe adresa bobu_monica@yahoo.com. sa dea d-zeu sa nu fie atat de greu pe cat am auzit ca este de un an incoace. daca stiam cand am dat accesul ca nu pot sa-mi semnez lucrarile mele,decat sa fi investit atatia bani ,mai bine asteptam sa-mi termin facultatea. va doresc,dragi colegi, bafta la examene. sa auzim de bine

Edited by a.d.n., 21 October 2009 - 05:37 PM.




#12 Maria 2003

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 posts

Posted 20 October 2009 - 03:48 PM

Vezi postareaadehor, la Jun 3 2008, 02:41 PM, a spus:

.... eu am "Doctrina si deontologie profesional "ti-a trimit daca vrei

Te rog frumos sa imi trimiti si mie raspunsurile pe adresa matei.maria2003@yahoo.com. multumesc.

Edited by a.d.n., 21 October 2009 - 05:38 PM.







Similar Topics Collapse

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL