Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
fisa postului - IMPIEGAT AUTO - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


- - - - -

fisa postului - IMPIEGAT AUTO

3 replies to this topic

#1 Stavariu Malina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 posts

Posted 08 July 2008 - 08:35 PM

Am nevoie daca se poate urgent un model de fisa postului pentru impiegat auto.Din suflet.Ofer la schimb modele de fise de post pe care le detin .MS mult.

Edited by Otilia Alupei, 11 July 2009 - 12:40 PM.




#2 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2008 - 08:09 AM

am gasit doar cateva caracteristici. poate sunt bune si astea

Attached Files





#3 panaite

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 10 June 2009 - 11:50 AM

Rog si eu deasemenea un model, dat mai bomplet, atat de revizor auto cat si de impiegat auto.
Multumesc

Edited by MIKY2010, 10 June 2009 - 12:05 PM.




#4 dianasilvia_t

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 05 April 2014 - 08:43 PM

Buna ziua. Daca aveti o fisa de post pentru impiegat auto, va rog.

Va multumesc anticipat.

Edited by Otilia Alupei, 07 April 2014 - 11:27 AM.
eliminare adresa de mail privata ! citeste regulamentul !







Similar Topics Collapse

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL