Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cerere de practica / mentor / indrumator - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Page 11

Jump to content


cerere de practica / mentor / indrumator

practica contabil buna seara! practica contabilitate stagiu practica ramnicu valcea
205 replies to this topic

#201 Ana Duran

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 posts

Posted 16 September 2016 - 10:50 AM

Sunt din Bucuresti, lucrez de 10 ani ca operator calculator(niruri, avize, transferuri marfa), insa m-am ocupat si de registrul de casa, pontaje, recrutare angajati, inventare, un timp scurt(3luni)si de plati. De saptamana viitoare o sa incep cursuri de contabilitate primara si financiara. Daca exista cineva care ma poate ajuta cu sfaturi/materiale/practica. Multumesc. mail: anamaria.grad@yahoo.com



#202 Nistor Alina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 posts

Posted 15 October 2016 - 01:31 PM

Buna ziua,sunt din Calafat,Dolj,am fost operator calculator,vreau sa fiu pe langa un contabil cu experienta,nu vreau salariu sau altceva,fiind pensionata in urma unui transplant.La anul vreau sa dau la CECCAR,la contabil autorizat cu studii medii,anul asta nu m-am simtit pregatita.Va multumesc din suflet si astept cu nerabdare.




#203 euroliz1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 27 October 2016 - 10:29 AM

Buna ziua,

Am lucrat in Ramnicu Valcea pe postul de economist,Acum s-au facut restructurari si n-au trimis in somaj.Nu am gasit nimic de lucru pe functia mea,de acea vrau sa incep sa lucrez ca ,contabil,La noi in oras nu se gasesc nici locuri de munca pentru secretariat.Cunostinte teoretice am deoarece am liceul Economic,specializarea Finante-Contabilitate si Facultatea de Comert,dar practic n-am lucrat.A-si dori sa lucrez chiar si voluntar la o firma de contabilitate.Daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat,

Cu stima
Luiza Mihaela Mihai
Tel:0755309052



#204 carmen1990

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 09 November 2016 - 08:36 PM

Buna seara! Sunt din Constanta, am o experienta de 2 ani in resurse umane si contabilitate primara (revisal angajati, relatii cu ITM, stat salariati, pontaj, intrari, iesiri, facturari - operatii in Saga C). , fiind licentiata in alt domeniu, m-am apucat intre timp de a 2-a facultate finante-banci, in prezent sunt in anul 2.
Doresc sa aprofundez in acest domeniu, sa am un mentor de indrumare, daca cineva se ofera sa prestez servicii de voluntariat la o firma de contabilitate cu posibilitate de angajare, astept un mesaj. Va multumesc.



#205 DanielN

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 10 November 2016 - 09:00 PM

Buna!

Incepand cu luna februarie as dori sa fac practica (sau sa particip la un program de internship) intr-o firma de contabilitate la program part-time in bucuresti.
Sunt student la contabilitate si informatica de gestiune la ASE si am experienta de 6 luni in controlling si banking.

O seara buna. :)



#206 irinastefania

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 14 December 2016 - 01:08 AM

Sunt abolventa a facultatii Ovidius din Constanta, Finante si banci si studenta la masterat Tehnici contabile si financiare pentru gestiunea afacerilor Anul II, si doresc sa lucrez in domeniul contabilitatii. Mentionez ca nu am experienta in acest domeniu. Sunt disponibila sa fac voluntariat/practica la o firma de contabilitate in orasul Constanta. Astept cu nerabdare oferte! Va multumesc!
e-mail: irina.stefania11@yahoo.com

Edited by irinastefania, 14 December 2016 - 01:13 AM.







Similar Topics Collapse

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL