Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Saga C pentru ONG-uri - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


Saga C pentru ONG-uri


  • You cannot reply to this topic
No replies to this topic

#1 andreia_shell

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 24 May 2009 - 10:46 AM

Buna ziua,

lucrez in cadrul unui ONG (asociatie), nu sunt contabil dar incerc sa tin contabilitatea pe un proiect Phare inceput anul trecut in ianuarie.
Pana acum am lucrat in Saga PS, mi s-au cerut documente pe care Saga PS nu le genereaza printre care balanta analitica.
Nefiind contabil am citit cateva zile si am mai inteles cate ceva despre conturi sintetice, analitice si ca planul de conturi este putin modificat pt Ong-ui. Am reusit sa fac jurnalul de banca, sa introduc facturile/bonrui fiscale achitate la Intrari, dar in registrul de casa imi apar conturile de furnizori si nu tipul de cheltuiala, imi puteti spune va rog ce ar trebui sa fac ?

Va multumesc anticipat,
Andreia


  • You cannot reply to this topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL