Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
audit intern ptr SMC - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


audit intern ptr SMC

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 sorinabarb

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 25 January 2010 - 01:01 PM

Am marea rugaminte daca e cineva cu pregatire in domeniul Managementului calitatii si ma poate ajuta cu cateva informatii.
Sunt angajata la o firma care a fost certificata ISo 9001:2008 si peste 2 luni vom avea un audit intern.
Va rog sa-mi spuneti cam ce documente trebuie sa pregatesc ptr a fi in regula. De la ultimul audit am mai schimbat cateva formulare, sigla firmei, am facut angajari, lichidari.
Am inteles ca trebuie sa fac un raport sau asa ceva referitor la documentatia care se schimba.
Ma puteti ajuta cu ceva informatii?


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL