Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
inspector resurse umane - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

inspector resurse umane

3 replies to this topic

#1 dragosdana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 136 Postari:

Postat 29 June 2011 - 07:44 AM

Sunt expert contabil si lucrez ca si pfa. Am absolvit si cursul de IRU. Care ar fi cea mai buna formula de colaborare cu clientii mei? Eu ma gandisem sa imi fac cim la fiecare cu cate 5 ore/luna, dar asta cred ca inseamna vreo 20 de fise de aptitudini. Mentionez ca stiu ca nu voi incasa nici un leu in plus fata de ceea ce le facturez deja.



#2 andur

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 201 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:moldova

Postat 29 June 2011 - 08:40 AM

parca nu mai este nevoie de cursuri de IRU, s-au schimbat regulile iarasi ?




#3 dragosdana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 136 Postari:

Postat 29 June 2011 - 09:55 AM

Vezi postareaandur, la 29 June 2011 - 08:40 AM, a spus:

parca nu mai este nevoie de cursuri de IRU, s-au schimbat regulile iarasi ?
Nu s-au schimbat regulile, dar tot trebuie numit cineva! Unul din salariati, cred!



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 June 2011 - 01:55 PM

in cazul tau, as face doar o anexa la fiecare contract, NU CIM-uri :smile:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL