Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Acte contract colectiv de munca - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


Acte contract colectiv de munca


4 replies to this topic

#1 Ioana Costache

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 posts

Posted 27 October 2011 - 11:54 AM

Buna,
Sunt Ioana membra noua pe acest forum.
In luna mai am depus la ITM dosarul pentru inregistrarea contractului colectiv de munca si mi-a fost respins dosarul depus pe motivul ca nu am toate actele pentru inregistrare. Din aceste acte imi lipsesc imputernicirile scrise pentru reprezentantii salariatilor desemnati pentru negocierea si semnarea contractului colectiv de munca.
Va rog frumos, daca are cineva un astfel de model de imputernicire, sa imi trimita si mie.

Multumesc anticipat.

Ioana Costache



#2 avdia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 194 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2011 - 12:47 PM

Vezi postareaIoana Costache, la 27 October 2011 - 11:54 AM, a spus:

Buna,
Sunt Ioana membra noua pe acest forum.
In luna mai am depus la ITM dosarul pentru inregistrarea contractului colectiv de munca si mi-a fost respins dosarul depus pe motivul ca nu am toate actele pentru inregistrare. Din aceste acte imi lipsesc imputernicirile scrise pentru reprezentantii salariatilor desemnati pentru negocierea si semnarea contractului colectiv de munca.
Va rog frumos, daca are cineva un astfel de model de imputernicire, sa imi trimita si mie.

Multumesc anticipat.

Ioana Costache

Aveti grija intocmiti ccm valabil pana la 31.12.2011. De la anul se vor face schimbari si nu va primeste altfel contractul.

Attached Files

  • Attached File  CCM.zip   23.73K   337 downloads




#3 Ioana Costache

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 posts

Posted 28 October 2011 - 10:32 AM

Multumesc frumos si pentru sfat si pentru fisierul trimis.

Ioana



#4 carmen22

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Posted 16 November 2011 - 01:42 PM

Vezi postareaIoana Costache, la 27 October 2011 - 11:54 AM, a spus:

Buna,
Sunt Ioana membra noua pe acest forum.
In luna mai am depus la ITM dosarul pentru inregistrarea contractului colectiv de munca si mi-a fost respins dosarul depus pe motivul ca nu am toate actele pentru inregistrare. Din aceste acte imi lipsesc imputernicirile scrise pentru reprezentantii salariatilor desemnati pentru negocierea si semnarea contractului colectiv de munca.
Va rog frumos, daca are cineva un astfel de model de imputernicire, sa imi trimita si mie.

Multumesc anticipat.

Ioana Costache

Cine emite aceste imputerniciri? De regula societatea imputerniceste pe un salariat sa rezolve diverse probleme! Dar in acest caz al reprezentantilor salariatilor, cine imputerniceste pe cine?



#5 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,579 posts
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Posted 16 November 2011 - 04:16 PM

salariatii pe reprezentantul ales





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL