Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Monografie + documente primarie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Monografie + documente primarie

1 reply to this topic

#1 Cristina XCris

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 April 2012 - 03:06 PM

Buna ziua,

Cine ma poate ajuta cu monografia unei primarii pentru calculul de salarii si daca ma puteti ajuta si cu ceva documente contabile.
Imi trebuie pentru lucrarea de disertatie.
Va rog mult!



#2 ioana adina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 26 April 2012 - 04:37 PM

Vezi postareaCristina XCris, la 24 April 2012 - 03:06 PM, a spus:

Buna ziua,

Cine ma poate ajuta cu monografia unei primarii pentru calculul de salarii si daca ma puteti ajuta si cu ceva documente contabile.
Imi trebuie pentru lucrarea de disertatie.
Va rog mult!

buna,
mi-am facut lucrarea de disertatie pe contabilitatea institutiilor publice, studiu de caz o scoala generala.lasa mi adresa de mail, poate te va ajuta cu ceva aceasta lucrare...







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL