Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen consultant fiscal sesiunea iulie 2012 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Examen consultant fiscal sesiunea iulie 2012

3 replies to this topic

#1 xpt

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 15 June 2012 - 01:04 PM

Este cineva interesat ?

http://ccfiscali.ro/...area-nr-11-2012

Aceasta postare a fost editata de xpt: 15 June 2012 - 01:05 PM




#2 Cristina Ene

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 26 June 2012 - 03:57 PM

Buna,

Pe mine ma intereseaza.

- Are cineva si imi poate da grile din anii trecuti 2008 - 2011?
- A facut cineva cursuri de pregatire la Camera Consultantilor Fiscali, merita?

Multumesc
Cristina




#3 vers

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 27 June 2012 - 01:21 PM

Buna,

Am sustinut examenul in 2010, dar daca as mai fi raspuns corect la 2 intrebari acum as fi fost consultant fiscal... asa ca anul acesta m-am hotarat sa sustin din nou acest examen. Cursurile m-au ajutat mult in 2010, dar nu suficient. Am grile si suportul de curs din 2010, scrie-mi pe adresa de email contabilitate.consultanta@gmail.com si vorbim mai multe.

Numai bine!



#4 mirena

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:resita,str.i.l.caragiale,18/38
  • Interests:calatorii in natura

Postat 25 October 2012 - 10:41 AM

Vezi postareavers, la 27 June 2012 - 01:21 PM, a spus:

Buna,

Am sustinut examenul in 2010, dar daca as mai fi raspuns corect la 2 intrebari acum as fi fost consultant fiscal... asa ca anul acesta m-am hotarat sa sustin din nou acest examen. Cursurile m-au ajutat mult in 2010, dar nu suficient. Am grile si suportul de curs din 2010, scrie-mi pe adresa de email contabilitate.consultanta@gmail.com si vorbim mai multe.

Numai bine!
Buna,
M-am hotarat si eu, dar pentru la anul si, te-as ruga daca vrei, sa ma ajuti si pe mine cu grilele pe care le ai din anii anteriori si daca stii de unde pot face rost si de cele de anul asta. Multumesc (mirenacons@yahoo.com)
scorpita






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL