Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
documente expertiza contabila - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


documente expertiza contabila

expertiza documente spete
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 alexandra24

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 19 November 2013 - 11:22 PM

Buna!

Sunt studenta in anul 2 la master si am de facut pt nota finala la cursul de expertiza contabila un raport de expertiza contabila. Problema este ca nu stiu de unde sa fac rost de speta si de documentele necesare. Imi poate da cineva niste documente scanate pe baza carora sa fac o expertiza contabila?

Va multumesc frumos!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL