Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cum gasesc cartea de munca? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Cum gasesc cartea de munca?

carte de munca
1 reply to this topic

#1 DanaDaniella

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 08 February 2015 - 04:56 PM

Am o mare problema ca nu stiu de unde sa incep pentru a gasi o carte de munca.
Tatal meu care are 64 de ani si lucreaza inafara tarii (angajat cu contract) m-a rugat sa ii trimi cartea de munca pentru pregatirea actelor in vederea pensionarii(la 65 ani).Ultimul lui loc de munca s-a incheiat in 1990 si a fost la Autobaza 5 Ferentari.Nelamurirea mea este ca unii zic ca trebuie sa caut la ITM,alti la locul de munca de atunci ,iar altii la casa de pensii.Va rog sa imi spuneti daca aveti aceste informatii de unde as putea incepe deoarece dupa cum bine stim cu totii birocratia din Romania este mare si esti trimis de la o institutie la alta fara prea mare succes.



#2 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 09 February 2015 - 11:56 AM

Trebuie sa cauti intai la Autobaza 5 Ferentari care probabil ca a ridicat toate cartile de munca de la ITM si a ramas cu cele nepredate fostilor angajati si abia dupa aceeia daca nu o gasesti mergi la ITM Bucuresti

RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL