Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Tema de licenta - Sunt tehnologiile Web 2.0 utile profesionistului contabil ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Tema de licenta - Sunt tehnologiile Web 2.0 utile profesionistului contabil ?

tema licenta informatica web 2.0 contabil
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 EmmaLuca

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 02 May 2015 - 10:42 AM

Bună ziua ! Sunt în anul 3 la specializarea Contabilitate și Informatică de Gestiune și am ca temă de licență (informatică) : Sunt tehnologiile Web 2.0 utile profesionistului contabil ?. Am intrat pe acest forum în speranța că aici voi găsi un mic ajutor referitor la această temă. Primele 2 capitole sunt aproape terminate , dar sincer nu prea știu ce aș putea scrie la partea cu utilitatea tehnologiilor Web 2.0 pentru profesioniștii contabili. Nu știu de unde să mă informez despre această parte, deși am câteva idei pentru partea practică. Orice idee,orice sfat le primesc cu brațele deschise ! Mă puteți ajuta ?


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL