Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Reprezentat salariati CCM - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Reprezentat salariati CCM

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 MIHAELA BACAU

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 May 2016 - 07:04 AM

Buna ziua ! Am o neclaritate referitor la CCM. Unul dintre reprezentantii salariatilor a plecat de mai bine de 2 luni si am uitat sa convoc salariatii sa numesc pe altcineva in loc... Cum procedez? In momentul in care am incheiat CCM am trecut ca si numar de reprezenti al salariatilor 2. Pot reveni printr-un act aditional la 1? Va multumesc!


  • Nu puteti replica pe acest topic



2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL