Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Fonduri aprobate dar neprimite - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Fonduri aprobate dar neprimite

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 sorina12371

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 15 February 2017 - 05:17 PM

In 2015 am incercat sa obtinem fonduri nerambursabile in valoare de 900.000 lei.
In 2016 , cand trebuia deja sa primim banii, cei de la fonduri au mai analizat si au ajuns la concluzia ca nu ne incadram la masura respectiva. Noi am luat un credit bancar si am achizitionat utilajele inca din 2015.

Eu am inregistrat in 2015 urmatoarea nota : 445=4751 900.000
Lunar am inreg 4751=7584 10000 (amortizare).

Administratorul se judeca acum si incearca sa isi primeasca banii, dar va dura cativa ani precis. Eu oricum nu cred ca va castiga.
Nu stiu daca e corect sa mai las sumele in 445 si 4751.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL