Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
evidenta contabilitate primara in SAGA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


- - - - -

evidenta contabilitate primara in SAGA


1 reply to this topic

#1 iuliana32

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 05 April 2017 - 04:14 PM

Buna ziua,
De curand am deschis o cafenea iar pentru evidenta contabila folosesc programul saga dar as avea nevoie de un mic ajutor:nu stiu care sunt pasii de urmat, dupa introducerea datelor firmei, neavand pe cineva aproace care sa-mi explice cum functioneaza.


Multumesc!

Edited by iuliana32, 05 April 2017 - 04:18 PM.




#2 Ionescsan

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 posts

Posted 05 April 2017 - 05:43 PM

orice program, cred eu, are un manual de utilizare.daca ati achizitionat si actualizarile puteti solicita ajutor furnizorului de program.un program va ajuta, dar nu este intotdeauna suficient.sunt multe de spus, despre folosirea unui program, dar, cred ca trebuie sa cunoasteti si documentele obligatorii, modul lor de intocmire, si cateva conturi.







Similar Topics Collapse

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL