Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Angajare lucrator din Lituania sau Republica Moldova - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Angajare lucrator din Lituania sau Republica Moldova

1 reply to this topic

#1 10188

    Nou

  • Validating
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 November 2017 - 05:49 PM

Buna ziua,

Am o firma cu activitati de contractare pe baze temporare a personalului, CAEN 7820. Concret avem soferi de TIR, care lucreaza in Europa de vest. As fi dorit sa stiu in ce conditii pot angaja soferi din Lituania?
La fel ce conditii trebuiesc indeplinite pentru a angaja soferi din Republica Moldova, care nu au cetatenie romana.

Multumesc!



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 November 2017 - 11:26 AM

Astea-s chestiuni juridice ! Noi suntem un forum preponderent de contabilitate si fiscalitate.
Intrebati un avocat aspectele juridice.

Succes. :smile:







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL