Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Program gestiune stocuri restaurant - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Program gestiune stocuri restaurant

1 reply to this topic

#1 simona_b

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 09 August 2018 - 02:46 PM

Buna ziua,

Va rog frumos sa ma imi oferiti indrumare in urmatoarea problema: societatea comerciala urmeaza sa isi deschida un punct de lucru restaurant in cadrul caruia sa aiba un program de gestiune stocuri tip pos, in care sa fie introduse retete, intrari, iesiri, practic in acest program sa fie tinuta evidenta cantitativ valorica a stocurilor, urmand ca in programul de contabilitate Saga sa fie importate doar valorile; va rog sa-mi recomandati un astfel de program, din experienta dvs.
Va multumesc pentru sprijin!



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 August 2018 - 03:13 PM

Nu ti se poate recomanda vreun program fiindca ar fi reclama neautorizata. :sad: Imi pare rau, Simona ... scrie la Regulamentul forumului.
In locul tau, as suna chiar la Saga si i-as intreba ce program de gestiune tip POS este compatibil cu programul lor de conta. Stiu ca si ei au program de gestiune. Nu e mai bine asa ?

Topic inchis.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL