Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Colaborare contabil Bucuresti - Ialomita - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content


Colaborare contabil Bucuresti - Ialomita

1 reply to this topic

#1 Dica Ionut

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 04 October 2022 - 09:57 AM

Colaborare contabil Bucuresti - Ialomita.

Buna ziua, ma numesc Dica Ionut, detin un magazin alimentar non-stop si am nevoie de putin ajutor de la un domn/doamna contabil cu experienta in domeniul meu de activitate.
Am sa fiu cat de scurt posibil, am inceput acum 1 an si jumatate, nu am analizat cum fac acum ce trebuie sa caut si am ales un domn al carui limbaj si ale carui cerinte nu le pot intelege complet sau mai bine spus, ale carui cerinte le inteleg dar nu stiu cum sa le si indeplinesc asa ca, m-am hotarat sa caut un domn calm, cu rabdare, sa ma ajute sa trec de acest mic impas (am cam ramas in urma cu unele cerinte iar pe altele nu le-am facut deloc) iar ulterior, daca totul decurge bine, sa continui colaborarea cu dansul.
Ca si cerinte, mi-as dori un om placut, foarte deschis, foarte calm, adaptabil, cu rabdare si serios in vederea unei colaborari mai lungi, foarte lungi chiar.
Pentru mai multe detalii, e-mail: dicaromania@gmail.com
Multumesc, zi minunata!

Edited by Dica Ionut, 04 October 2022 - 09:58 AM.




#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,663 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Posted 04 October 2022 - 04:34 PM

Multumesc pt sinceritate, sper sa gasiti omul potrivit.

Mult suuces ! :smile:






4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL