Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Page 23

Jump to content


Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

447 replies to this topic

Poll: Cine sunteti? Ce varsta aveti? (1021 member(s) have cast votes)

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#441 pav

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 173 posts
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Posted 28 May 2009 - 08:02 AM

Vezi postareaeugen ursache, la May 5 2009, 05:22 PM, a spus:

Pav: Sper sa nu fiu prea misogin: de fapt barbatii nu prea pierd timpul cu de astea...

Robertantal: interesant e ca in aceasta meserie, chiar daca nu prea sunt barbati, marea majoritate sunt sefi... chiar daca de cele mai multe ori au subalterne muuult mai indreptatite decat ei sa fie contabil sef (director economic)!!!


sub nici o forma, pur si simplu barbatii nu au atata rabdare (ca noi femeile) sa caute banutii dupa zerouri, in plus, faptul ca ei sunt sefi asa au invatat de acasa, mama le pune totul pe masa, mai apoi sotia si la serviciu subalternele si uite asa s-a invatat baiatul sa fie sef :biggrin: nu te supara, dar adevarul este undeva la mijloc
unii chiar invata cu adevarat si au tot meritul sa fie sefi...

Edited by Otilia Alupei, 04 June 2009 - 06:23 PM.




#442 ucatsi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 posts

Posted 02 June 2009 - 09:50 PM

Femeie,33 ani.

Edited by Otilia Alupei, 04 June 2009 - 06:21 PM.




#443 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,579 posts
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Posted 11 June 2009 - 04:35 PM

femeie, 38ani, Craiova
contabil din 94 (sau 95) ...hm, oare cand am terminat facultatea..
regret meseria aleasa, in special din cauza declaratiilor, iar mai nou a guvernului Boc
dar am pus suflet si am muncit mult, in special la inceput, fara internet si forum-uri
Mai tineti minte nebunia cu Monitoarele Oficiale desfasurate be birouri de 10-12m sa vezi ce mai e in vigoare?!
Bafta pentru incepatori!



#444 giny

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 posts

Posted 27 February 2010 - 11:46 AM

femeie 41 ani-Bucuresti :smile:



#445 iuli73

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 148 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pitesti

Posted 28 February 2010 - 12:36 PM

Doamna,36 ani



#446 butelie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 188 posts
  • Gender:Male
  • Location:Slatina
  • Interests:timpul liber

Posted 28 February 2010 - 08:14 PM

Domnisor , 34 de ani si 9 luni ! :smile:



#447 corneliuss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 posts
  • Gender:Male

Posted 02 March 2010 - 11:26 PM

27 ani, m :smile:



#448 Lili86

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Posted 09 March 2010 - 05:48 PM

Votez si eu pentru femeie intre 20 - 30 ani






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL