Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
A.F., P.F.A., medici de familie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


A.F., P.F.A., medici de familie

2 replies to this topic

#1 iocriss

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 26 December 2005 - 11:00 PM

Buna ziua.
Am auzit ca de la 01.01.2006 A.F., P.F.A., medicii de familie, vor incepe sa tina evidenta contabila in partida dubla. Am cautat pe net actul normativ care aduce aceste modificari dar nu am gasit nimic.
M-ar interesa sa stiu daca este adevarat, si daca da, care este actul normativ cu pricina?
Va multumesc.



#2 dan popa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 156 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 27 December 2005 - 12:05 AM

Nu am auzit nimic de nici o modificare in acest sens.




#3 iocriss

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 27 December 2005 - 10:07 PM

Mie mi-a zis cineva care e expert contabil, dar nu mi-a putut da numarul actului normativ. Oricum multumesc pentru raspuns iar rugamintea mea ar fi daca totusi apare ceva, sa dati mesaj pe forum.java script:emoticon(':)')
Smile






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL