Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ce ati primit de Craciun? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


ce ati primit de Craciun?

31 replies to this topic

Poll: Ce ati primit de la Mos Craciun?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#21 andora

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:diverse

Postat 27 December 2006 - 03:37 AM

Cadoul de anul asta a fost "subtirel", probabil, mos Craciun a avut multe cheltuieli iarna asta, oricum, ceva carti, cosmetice, lenjerie si cam atat. Oricum,dragostea familiei este cel mai pretios cadou, dar, pentru asta nu trebuie sa fie Craciu :thumbup:


Cadoul de anul asta a fost "subtirel", probabil, mos Craciun a avut multe cheltuieli iarna asta, oricum, ceva carti, cosmetice, lenjerie si cam atat. Oricum,dragostea familiei este cel mai pretios cadou, dar, pentru asta nu trebuie sa fie Craciun :lostit (13): Scuze!



#22 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 27 December 2006 - 09:34 AM

Am primit bijuterii si (asta probabil pentru consolare) si vestea ca excursia planificata nu mai poate avea loc din cauza problemelor de afaceri aparute in ultimul moment. In concluzie, inca un final de an pe care il voi face la munca.
La multi ani tuturor!

iuliana



#23 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 27 December 2006 - 10:37 AM

Eu am primit dovada ca prietenii ma iubesc :lostit (13): mult... chiar daca au venit cu cadouri sub forma de imbracaminte care imi este mica (na, ma ingrasem un pik in ultima vreme)... La servici, am primit cate un costum fiecare...In rest, pe semne ca nu am fost prea cuminte anul acesta,:thumbup:, Mosul a venit insotit de o Zana .... Zana Gripei...la toti membrii familiei.. asa ca Liliana.. te inteleg .. sper totusi ca nu ai avut parte de un Craciun la fel de aiurea ca al meu.. Un mesaj pentru toata lumea,... aveti grija ... circula epidemia de gripa mai nou... una aiurea de tot.. :lostit (13): Sarbatori fericite in continuare!
sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi



#24 niarda

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:timis

Postat 27 December 2006 - 04:52 PM

Eu am primit cel mai frumos cadou din lume : luminitele din ochii baietelului meu si zambetul care i-a luminat chipul cand a venit Mos Craciun cu daruri multe. Toata familia a fost impreuna si am ciocnit un pahar de vin langa bradul de Craciun. De cele mai multe ori nu ne dam seama ca avem nevoie de atat de putine lucruri pentru a fi intr-adevar fericiti.Am avut un Craciun frumos, in familie , plin de dragoste, cadouri si tot felul de bunatati, dar cel mai important a fost faptul ca a fost toata familia impreuna.Sunt foarte putine momente cand mai reusim sa ne adunam toti si sa ciocnim un pahar de vin. Toata lumea e ocupata, nervoasa, stresata, mereu pe drumuri, pretentiile sunt tot mai mari. DAR DE FAPT AVEM NEVOIE DE FOARTE PUTINE LUCRURI PENTRU A FI CU ADEVARAT FERICITI. Va doresc ca noul an sa va aduca fericire in case si in suflet, multa sanatate si numai impliniri. Va pup si va multumesc ca sunteti mereu aproape si pot apela la voi de cate ori am nevoie. LA MULTI ANI !!!! :thumbup:



#25 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 December 2006 - 08:00 PM

Eu am primit o scurta si cizme inalte peste genunchi, dar ma asteptam la mai multe, asta e..........!!

Ca de fiecare data, cele mai frumoase si mai :thumbup: valoroase cadouri le primeste baiatul meu, noi ... mai la urma !!

Cel mai important a fost faptul ca ne-am simtit bine alaturi de cei dragi !!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#26 aura_pecingine

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 122 Postari:
  • Location:Craiova

Postat 27 December 2006 - 08:58 PM

Carti,imbacaminmte, bijuterii,si un Craciun fericit alaturi de cei dragi.
La mine a fost ceva deosebit dupa ce am trecut cu greu de o coma diabetica,am realizat cat de mult inseamna sa fiisanatos.
Va doresc tut binele din lume la toti, si multa sanatate. :thumbup:



#27 Doina P

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1143 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 December 2006 - 10:30 AM

[font=Fixedsys]Am primit un parfum Hypnose+revelion in Grecia
La multi ani tuturor .Care este adresa la care pot trimite o felicitare pt forumisti?Prin info@conta.ro nu am reusit



#28 claudiaionela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 319 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PITESTI

Postat 29 December 2006 - 10:40 AM

EU NU AM PRIMIT NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :agree: :lostit (13): :focus: :thumbup:



#29 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 29 December 2006 - 11:53 AM

claudiaionela, am vrut sa atasez un brad si un Mos cu cadouri numai pentru tine dar nu merge.
Don't save it all for Christmas day,
Find a way to give a little love every day!



#30 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 December 2006 - 12:44 PM

Vezi postareakimba, la Dec 29 2006, 11:53 AM, a spus:

claudiaionela, am vrut sa atasez un brad si un Mos cu cadouri numai pentru tine dar nu merge.
incerc si eu :biggrin:

doar bradut am... cu Mosu', poate ne ajuta altcineva :cha (67):

uite, claudia, asta e cadoul nostru pt. tine !!

si cate un pupic dulce, ca suntem dragastoase :thumbup: :lostit (13): :lostit (13): :lostit (13): :cha (67):

Fisiere atasate





#31 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 29 December 2006 - 06:24 PM

cand accesez site-ul de pe calculatorul de la firma nu pot arasa nimic, nu pot folosi zambareti, de multe ori nu pot descarca pdf-uri etc. (ma repet, ca am mai scris asta)
dar acum sunt acasa si atasez ce am vrut :lostit (13): :thumbup:
Don't save it all for Christmas day,
Find a way to give a little love every day!



#32 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 December 2006 - 07:02 PM

Pt. claudiaionela

Draga mea, nu fii suparata ca nu ai primit cadouri de Craciun ! Important e sa fii sanatoasa si sa fii fericita, sa te simti bine alaturi de cei pe care-i iubesti !!

Din partea mea speciaL pt. tine :thumbup:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL