Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Unde va petreceti Revelionul? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Unde va petreceti Revelionul?

4 replies to this topic

Poll: Unde va petreceti Revelionul?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 30 December 2005 - 08:12 AM

Puteti vota si dupa Revelion.



#2 Tatiana Topan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 162 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate , fiscalitate

Postat 30 December 2005 - 10:20 AM

si daca stai singur de Revelion si dormi , unde votezi ??? :?:




#3 carmeng

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 134 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 30 December 2005 - 11:22 AM

Merg cu o prietena la cheful dat de prietenul unui fost coleg de serviciu de-al ei...in afara de ea nu cunosc pe nimeni acolo :? , dar dupa o bere-doua o sa socializam mai usor...
Tatiana, imi pare rau sa aud ca stai sg de revelion. Si eu am experimentat statul sg acasa de Craciunul asta ...te-as fi chemat la mine in vizita daca stateam si de rev...
Un an nou mult mai bun decat cel care a trecut! :wink:



#4 Tatiana Topan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 162 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate , fiscalitate

Postat 30 December 2005 - 12:34 PM

sarutmana , esti o draguta ..... Dar asta e alegerea mea . Nu ca nu as avea unde sa il fac , dar sunt extrem de obosita si anul nu s-a terminat inca ptr mine :cry:



#5 geambazumariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 448 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Calarasi

Postat 30 December 2005 - 01:38 PM

astept cu atata nerabdare sa am 3 zile libere, linistite .... Chiar daca poate pentru unii nu pare normal eu vreau sa stau acasa, cu catelusa mea, cu copilul si sotul meu.Sa ma bucur de ei, sa ma satur de ei.
:wink:






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL