Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
unde lucrati? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


unde lucrati?


66 replies to this topic

Poll: Unde lucrati? (220 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#61 paidolat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 204 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Resita
  • Interests:contabilitate

Postat 15 May 2006 - 11:10 AM

4 ani Cooperatia de Consum
13 ani bugetar. Consiliul Judetean.



#62 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 15 May 2006 - 11:22 AM

napoleon2005 a spus:

bai fratilor eu am lucrat 5 ani in domeniul privat iar acum am trecut la stat la un minister nu sunt functionar public si mai lucrez si pe cont propriu la microintreprinderi  ,
Nu am inteles exact: esti sau nu functionar public? Te intreb pt. ca salariile FP difera acum de cele ale personalului auxiliar.




#63 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 15 May 2006 - 11:23 AM

In cazul in care esti FP, cum ramane cu microintreprinderile de acasa?



#64 MihaelaE

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:Roman

Postat 15 May 2006 - 11:31 AM

am lucrat in mai multe domenii,stat si privat,dar de cateva luni am ales sa lucrez doar pentru mine,deci la propria-mi firma



#65 kesaruus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Location:N-N-E

Postat 10 November 2006 - 03:38 PM

Eu am lucrat la Fisc.
DOAMNE ! ce bine e de cand am plecat...!
Nu exista stupizi mai multi ca in Ministerul Finantelor. Aici i-au adunat pe toti! :angry:
Teoretic, nu există strategii bune de marketing. Strategiile bune sunt proaste. Și strategiile proaste sunt bune. Totul depinde de cine le folosește.
Al Ries și Jack Trout



#66 fbalasoiu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 September 2008 - 01:22 PM

la o multinationala :thumbup:

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 18 September 2008 - 02:08 PM




#67 bograd

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 11 May 2010 - 06:34 PM

firma privata






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL