Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
model de adeverinta pentru somaj - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


model de adeverinta pentru somaj

26 replies to this topic

#21 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 16 May 2006 - 07:00 PM

ramanem prietene.



#22 gabriel.escu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 27 June 2007 - 01:19 PM

am gasit acest model de adeverinta eliberat de societate pentru o persoana care urmeaza sa intre in somaj pe site www.ajofm-bv.ro

Fisiere atasate





#23 sherybuburuza82

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 16 September 2008 - 09:31 AM

unde pot gasii si eu ceva modele pt adeverinte somaj angajati.
va rog mult de tot.



#24 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 September 2008 - 10:48 AM

uite aici, tot pe forum si tot in acest capitol (de modele), dar daca nu faci nici macar un minim de efort sa cauti, deh ... http://www.conta.ro/forum/index.php?showto...p;hl=adeverinta
gasita in 2 minute folosind fct de cautare, dupa cuvantul "adeverinta", in toate forumurile, mesaje mai noi, cautare doar in titluri ! simplu de tot, nici o filosofie ... doar o farama de bunavointa sa fie !!

extras din regulament :
Cautare.
Puteti gasi usor informatii si topice folosind functia : cautare.
Inainte de a deschide un topic nou, este OBLIGATORIU sa verificati daca acest subiect nu a mai fost discutat.
..............
Este interzisa deschiderea de noi topicuri/postarea de noi mesaje cu intrebari pe teme deja discutate si care nu ating aspecte noi ale temelor respective. Astfel de topicuri/mesaje vor fi sterse fara preaviz iar autorii lor sanctionati conform regulamentului.

Sanctiuni.
Mesajele care nu respecta prezentul regulament vor fi editate sau sterse.
Orice membru care incalca regulamentul va primi avertizare publica sau privata.
Nerespectarea vadita a avertizarilor primite din partea administratorului sau moderatorilor acestui forum poate duce la suspendarea sau blocarea contului.
Sunt permise exceptii in functie de caz, dar nu sunt acceptate incalcarile sistematice ale regulamentului.
.................................................................
PRIN URMARE, acum primesti avertizare publica : fara suparare (ca-i valabil pt toata lumea) data viitoare cand vei mai fi descoperita ca incalci regulamentul acestui forum iti vor fi sterse mesajele respective si ti se va suspenda dreptul de a posta.

incadreaza-te in regulament si totul va fi f bine aici, nu cerem nimic in plus, doar respect pt. acest forum :thumbup:

numai bine.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 16 September 2008 - 11:05 AM




#25 sherybuburuza82

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 16 September 2008 - 12:50 PM

stimata doamna imi cer scuze de faptul k v-am incalcat regulile...dar eu ce sa fac daca azi e prima zi de 100% contabilitate.
Nu am timp sa citesc toate regulile si conditiile impuse, dar o sa ma reabilitez!



#26 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 September 2008 - 06:24 PM

scuze acceptate cu drag :tongue: , dar regulamentul tot trebuie sa-l citesti ca sa stii cum sa folosesti forumul, altfel iar dai de belea cu moderatorii si nu-ti rezolvi nimic p-aici. cititul chiar nu dureaza decat cateva minute, maxim 5.
trebuie pastrata ordinea si "curatenia" pe forum, cum facem fiecare acasa, alfel iar se brambureste si nu ne mai descurcam in el, abia l-am mai ordonat.

numai bine :biggrin: si multumesc mult pt. fair-play. :thumbup:



#27 cristianirimin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 22 January 2009 - 04:09 PM

Vezi postareaOana M., la Jan 21 2006, 03:33 PM, a spus:

Daca te mai intereseaza da-mi mail-ul tau si-ti trimit. Nu stiu sa atasez aici.
ma intereseaza pe mine.imi puteti trimite la cristianirimin@yahoo.com






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL