Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii asig de sanatate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


declaratii asig de sanatate

23 replies to this topic

#21 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 19 January 2006 - 12:04 AM

Cristina Grigoras a spus:

PS: mai are cineva un 286, sa faca pereche cu programul astora de la Casa de Pensii?

yo prin debara ca mi-e mila de el sa-l arunc.. si cine stie... paote peste 40 de ani il vand la muzeu :D



#22 valeria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 210 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara
  • Interests:sa fim cat mai buni

Postat 19 January 2006 - 12:48 AM

Nu stiu cum este programul de la Constanta, dar asta de la Olt este destul de bun, eu l-am facut pentru o firma cu o persoana si iese bine.La tiparire i-am dat prin notepad ,dupa care am deschis prin word si am modificat la o anexa casa de sanatate.Maine se duce o prietena sa depuna declaratia de la firma ei cu programul acesta,sper sa fie bine.




#23 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 January 2006 - 01:30 PM

Din moment ce se cere depunerea declaratiei pe suport electronic ( +listare stampilata, semnata) eu cred ca este necesar si un soft de preluare a datelor de pe dischete ( de ce sa se introduca manual vraful de informatii ?).
Mi se pare total aiurea recomandarea adminului de la forumul CASMB ( prezentand programul de la CAS Olt ) : el trebuie sa stie ca este necesara o aplicatie valabila pentru tot sistemul. Nu depunem declaratii de dragul depunerii ci pentru realizarea unei baze de date :evil: .
In plus datele furnizate sunt confidentiale : nu credeti ca aceste declaratii nominale ar trebui sa aibe un regim special ?



#24 carmensandu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 19 January 2006 - 02:30 PM

Pana la urma cand se depun declaratiile pana pe 25.01 incepand cu decembrie 2005 sau pana pe 25.02 incepand cu ianuarie?






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL