Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii sanatate TIMISOARA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


- - - - -

declaratii sanatate TIMISOARA

26 replies to this topic

#21 carmenbur

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Location:TM

Postat 10 March 2006 - 12:26 PM

dexter , ai depus declaratiile? Stii cumva care e programul de lucru cu publicul?
Carmen



#22 dexter

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 228 Postari:
  • Location:Timis

Postat 10 March 2006 - 09:44 PM

Carmen, imi pare rau .Astazi la casa de sanatate s-a lucrat in program prelungit si sunt convins ca se vor prelua declaratii si luni.Eu am depus prin posta declaratiile respinse .




#23 carmenbur

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Location:TM

Postat 14 March 2006 - 10:16 PM

Merci, pana la urma m-am descurcat :)
Carmen



#24 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 14 March 2006 - 11:29 PM

LA bUCURESTI AU PRELUNGIT TERMENUL DE DEPUNERE PANA PE 27.03.2006 PT LUNA IANUARIE, INCLUSIV.
va rog frumos, la suma virata de angajator ce ati notat?
ati notat suma care s-a platit in luna ianuarie pt luna decembrie sau suma platita in februarie pt luna ianuarie
multumesc
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#25 valeria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 210 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara
  • Interests:sa fim cat mai buni

Postat 15 March 2006 - 06:57 PM

Suma platita in februarie pentru ianuarie.



#26 Doriana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 16 March 2006 - 12:39 AM

si in acest caz sa ai op copie, daca nu, te intoarce..
daca nu e platit treci 0 la luna crt... :idea:



#27 dexter

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 228 Postari:
  • Location:Timis

Postat 22 March 2006 - 12:20 AM

Timisoara!!! Nu uitati sa treceti pe declaratiile aferente lunii februarie codul atribuit de Casa de sanatate!!!Este ce trecut pe declaratia cu 0.75% :wink:






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL