Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
depunere acte SC nou infiintata - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


depunere acte SC nou infiintata

21 replies to this topic

#21 mariusme

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 06 March 2006 - 11:21 PM

mony23 a spus:

apropo de declaratia 101: am vrut s-o depun si nu mi-a primit-o pentru ca nu am scris nimic pe ea; iar daca trec 0 (zero) programul nu mi-l ia in considerare.
ce sa fac?


In mod obligatoriu se declara 0 (zero) chiar si pentru impozitele care sint 0, programul Min Fin il ia in considerare fara probleme. Impozitele pe care trebuie sa le declari sint cele inscrise in Declaratia 010 (vectorul fiscal).



#22 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 06 March 2006 - 11:24 PM

multumesc tuturor!
Le-am depus fara probleme. Cred ca "doamna" nu era de "meserie", alfel cum a putut "sa le refuze"?!!!! :lol:

Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL