Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


declaratii

5 replies to this topic

#1 sanclaudiu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 134 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Motru-GORJ

Postat 27 January 2006 - 05:17 PM

Eu sunt "abonat" la o pagina expertus. Am primit azi ca au aparut noile decl de somaj si cas pt.2006. Cred ca sunt cele vechi;stie cineva altceva?
"Gandirea nu costa nimic."



#2 Daciana_S.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate, audit

Postat 28 January 2006 - 08:17 AM

Am intrat pe site si te trimit automat pe site-urile CNPAS si ANOFM unde programele nu sunt inca actualizate.




#3 yulia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 119 Postari:

Postat 28 January 2006 - 12:31 PM

A aparut o versiune la pensii, dar la somaj nu am gasit nici eu ceva nou, cu toate ca asta ar fi cel mai simplu program sau pe google cauta 'alfa expert' fara www



#4 yulia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 119 Postari:

Postat 28 January 2006 - 12:33 PM

[Pentru CNPAS cauta pe www.cjpas.galati.ro



#5 invatacel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 09 August 2006 - 12:38 PM

nu reusesc sa descarc programul de declaratii somaj... :( ma poate ajuta cineva?
soarta nu-i ajuta pe cei lipsiti de curaj



#6 invatacel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 09 August 2006 - 09:04 PM

nu mai e nevoie...am rezolvat problema :D
soarta nu-i ajuta pe cei lipsiti de curaj






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL