Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ORAR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ORAR

5 replies to this topic

#1 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 31 January 2006 - 12:33 PM

Stie cineva daca trebuia depus ceva la Primarii in legatura cu orarul? .... Seful meu m-a sunat ca azi e ultima zi ... si noi nu am depus (amenda e 50.000.000 lei vechi) si ca eu de ce nu stiu ..... probabil pt ca nu vrea sa imi faca un abonament la o revista de specialitate .... noroc cu voi, forumistii.

Daca stie cineva ceva ..... va rog, e urgent ...avand in vedere ca azi e ultima zi (dupa spusele lui)
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#2 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 31 January 2006 - 01:09 PM

Am revenit cu noi informatii ...... intradevar azi era ultima zi pt depunerea documentatiei in vederea obtinerii avizului de functionare dar numai pt. alimentatia publica ... pt. unitatile care comercializeaza marfuri nealimentare termenul e 31.03.2006

Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#3 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 31 January 2006 - 01:12 PM

vezi sa n-ai nevoie si de certificat de oportunitate sau aviz de functionare in spatiu comercial dupa caz :wink:



#4 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 31 January 2006 - 01:29 PM

O sa merg pana la primarie sa vad exact despre ce e vorba ..... dar eram stresata ca azi e ultima zi ...... si eu am 8 magazine *50.000.000 nici nu vreau sa ma gandesc ...... acum m-am linistit ... pana in 31.03 am timp

O sa revin cu informatii noi dupa ce merg la primarie
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#5 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 06 March 2006 - 06:02 PM

asa cum am promis ... am revenit cu informatii noi ...... toate actele necesare obtinerii avizului sunt trecute in lista din attachment ...... inca un lucru; termenul de depunere e 31.03.2006

Fisiere atasate


Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#6 ana maria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 231 Postari:
  • Location:piatra neamt

Postat 06 March 2006 - 06:12 PM

Din pacate eu nu pot descarca fisierul. Te rog sa mi-l trimiti pe adresa isana977@yahoo.com






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL