Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
revenire din cic la institutie publica - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


revenire din cic la institutie publica

1 reply to this topic

#1 cotrau carmen

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:oradea
  • Interests:de toate

Postat 04 February 2006 - 04:07 PM

Poate cineva sa ma ajute cu un raspuns? Am intrebat la mine la serv si n-am primit inca niciunul.
Sunt in concediu de ingrijirea copilului cu al 2 lea copil. As vrea sa stiu daca atunci cind ma voi intoarce mi se va mari salariul cu toate indexarile din cei 4 ani? Sau tb sa fiu reevaluata?In cit timp. Am uitat sa specific ca am intrat dintr-un cic in altul.



#2 ovidiu_adrian79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:VASLUI

Postat 04 February 2006 - 08:49 PM

in momentul cand expira concediul pentru cresterea copilului si se face revenirea la serviciu, pentru stabilirea salariului de incadrare se vor avea in vedere urmatoarele:
- mai intai va trebui sa dai un test (examen) iar daca vei promova acest examen ti se ma actualiza salariul la zi (in functie de functia si treapta profesionala pe care o ai):
- daca nu promovezi examenul vei avea salariul pe care l-ai avut inainte de plecarea in concediu. :D
:P







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL