Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Zambiti, va rog ! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 30

Salt la continut


Zambiti, va rog !


594 replies to this topic

#581 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 September 2017 - 05:01 PM

Un grup de cercetatori americani, au ajuns la o concluzia halucinanta ca in corpul omenesc exista un nerv care face legatura intre globul ocular si anus .
Se numeste Nervul Optic Anal si este responsabil de viziunea cacacioasa despre viata. :laugh:



#582 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 November 2017 - 11:45 AM

Imagine postata

Telul meu in acest weekend este ma misc doar atat cat sa nu creada nimeni ca am murit !




#583 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 November 2017 - 07:19 PM

Am gasit asta pe net si m-am distrat copios !

Linus Pauling a facut si un experiment cu o singura substanta, iar rezultatele au fost cele pe care le descrieti. Cu mult inainte de a citi despre acest lucru, eu insumi am luat acea substanta in mod constant (o iau in continuare)adaugand si altele de-alungul anilor. Rezultatul? O stare de sanatate perfecta, in timp ce am avut parte de absolut toti factorii de risc pentru boli cardio-vasculare. Nici in prezent nu iau nici un fel de medicamente, arat cu 10-20 de ani mai tanar decat varsta reala(dupa spusele pacientilor, este absolut adevarat, ma uimesc si pe mine aceste complimente care practic curg zilnic de luni si luni de zile)in timp ce colegii mei de generatie (pe care ii cunosc, evident) ori au decedat de boli cardio-vasculare, ori de cancer, ori sufera de diferite boli cronice. Sanatatea are unele mistere pe care daca le cunoastem, putem trai sanatosi ani multi (cati, voi vedea in viitor). Pot sa va asigur ca "misterul" sanatatii nu sta nici in vegetarianism, nici in rugaciuni, nici in alimente ecologice, nici in renuntare la placerile zilnice (oricum, fara vicii!). Sa nu credeti ca tin secret pentru mine cele ce le stiu; le-am spus la cateva zeci de pacienti ai mei "secretul", nu stiu insa cati imi urmeaza cu adevarat sfaturile. Nu, nu-l voi spune aici pe forum, altruismul are totusi o limita. Oricum, raspunsul la orice intrebare, la orice dilema in domeniul sanatatii, il vom gasi in natura. Totul este sa avem capacitatea de a-l vedea. Poate odata, voi scrie o carte, cand ma voi retrage din viata profesionala, despre cat de inutili suntem noi, medicii...Mai sunt insa multi ani pana atunci. Teoretic, o comunitate de oameni informati si cooperanti n-ar trebui sa se imbolnaveasca niciodata. Organismul a fost in asemenea fel proiectat, incat are solutii pentru orice fel de tulburari de sanatate, inafara politraumatismelor. Poate mai stam de vorba si altadata. Dr. Popa A.

Imagine postata

Adaugat in: Mar 30, 2009 |

Imagine postata

Autor: Dr. Popa A.


............................................................................................................................

Dr. Popa A, apreciem cu totii altruismul Dvs. pus in slujba bolnavilor pentru care ati jurat candva sa le alinati suferintele. Ma bucur nespus ca aratati tanar ca un zeu, ca sunteti invidiat de toti colegii de generatie si regretam nespus faptul ca unii dintre acestia din urma nu va pot vedea in sculpturala Dvs. frumusete si altitudine morala, la fel cum suntem incantati ca veti mai sluji la capataiul bolnavilor dvs. inca multi, multi, multi ani de acum inainte, atat de multi incat atat noi minusculii si prea bolnavii de pe acest forum cat si unele galaxii ale Caii Lactee vom fi disparut demult in umbrele care ocolesc augustele si pretioasele Dvs. ADN-uri. Spuneti-le oamenilor distinse si imaculate d-le Dr. Popa A care sunt substantele minune ale lui Linus Pauling, adica Vitamina C si L-Lizina in doze de 6-18 gr/zi in cazul Vitaminei C si 5-6 gr/zi in cazul L-Lizinei. In caz contrar veti ramane singurul locuitor al Terrei detinatorul fabulos al elixirului frumusetii si al tineretii eterne. In incheiere, noi homunculii muritori care ne-am nimerit a fi contemporani ai Dvs, Va imploram sa nu uitati ca la sfarsitul lumii sa aveti cu Dvs. si o oglinda, desigur venetiana. Cu augusta veneratie, Athos


Imagine postata Adaugat in: Jun 28, 2012 | Imagine postata Autor: Athos


:laugh:



#584 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 24 February 2018 - 05:56 PM

Cine face pisu la gardul altuia, s-ar putea s-o pateasca ... :laugh:

Fisier atasat  28058682_1891129264533025_2778081557107705473_n.jpg   45.7K   8 downloads



#585 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 March 2018 - 05:31 PM

lenjerie de pat pt burlaci !

Fisier atasat  lenjerie.jpg   11.5K   16 downloads



#586 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 April 2018 - 12:24 PM

Bat azi in usa la baie:
– Esti dezbracata?
– „Nu” zice cumnata-mea.
– Ok, anunta-ma cand esti, ca trebuie sa intru sa-mi iau aparatul de barbierit.

Un tip il intreaba pe antrenorul unei sali de forta:
– Vreau sa o impresioneaz pe tipa aia misto, ce aparat sa folosesc?
Antrenorul raspunde:
– Foloseste ATM-ul din colt.

Un judecător şi-a pus în gând să fie mai tolerant în ajunul Crăciunului.
- De ce eşti acuzat?
- De a-mi fi făcut cumpărăturile cu anticipaţie.
- Dar asta nu-i un delict! Cu câtă anticipaţie?
- Păi, înainte de a se deschide magazinul.


- Ce mai e nou pe la şcoală, fiule?
- Nimic. Mi-au prelungit contractul pentru clasa a IV-a.




#587 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 April 2018 - 11:46 AM

Imagine postata



#588 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 April 2018 - 01:32 PM

Ops, limita de viteza ?!

Imagine postata



#589 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2018 - 11:58 AM

O doamna intra intr-un magazin de arme.
– Dati-mi, va rog, un Beretta, calibrul 45.
Vanzatorul:
– Pentru aparare?
– Nu, pentru aparare mi-am angajat un avocat!

_______________________________________________

Care este diferenta dintre un politician si un hot?
Raspuns: pe primul il aleg eu, al doilea ma alege el pe mine.

________________________________________

– Iertati-ma, Sir, dar cred ca va cauta cineva la telefon…
– Cum adica „crezi”, John, ma cauta sau nu ma cauta?
– Sa vedeti, Sir, cand am ridicat receptorul, o voce de femeie mi-a spus:
– Tu esti tampitelul meu, plesuv si idiot?



_____________________________________________

Doi ciobani merg la un restaurant mediteranean. Dupa ce citesc meniul il intreaba pe chelner:
– Dom’le draga, ce is acelea fructe de mare?
– Caracatita, calamar, rac, creveti, raspunde chelnerul.
– Apoi bag de seama, zice unul dintre ciobani, dupa cum zici dumneata, vulpea, ursul si lupu’ is fructe de padure!




#590 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 August 2018 - 10:56 AM

https://www.youtube....h?v=UMuMZ5iIjyk

Cutest And Sweet Cats Hugging And Cuddling Videos



#591 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 September 2018 - 02:31 PM

– Vă temeţi de criza financiară?
– După 30 de ani de căsnicie, nu mă mai tem de nimic!
______________________________________________________


Sefu’ a postat pe Facebook: sunt bolnav. Deja 17 colegi au dat like!



#592 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 April 2019 - 01:21 PM

– Am furat o gâscă de la Iţic, dar mi-a părut rău şi am adus banii pe ea, îi spune Ştrul rabinului. Aş vrea să-i trimiteţi lui Iţic, dar să nu ştie că provin de la mine.
Rabinul este de acord. După o săptămînă, povestea se repetă. A treia săptămână la fel. Rabinul îl întreabă pe Ştrul:
– La ce folos toată povestea asta? N-ar fi mai bine să cumperi gâsca de la Iţic?
– Nu! Pentru că aşa eu stabilesc preţul.

_____________________________________________________

Mare escrocherie in parcare la Carrefour !

E ceva ce mi s-a intamplat mie la Carrefour si vi s-ar putea intampla si voua. Escrocheria functioneaza in urmatorul fel:2 pustoaice bune de 18 ani se apropie de masina in timp ce bagi cumparaturile in portbagaj.Incep sa stearga parbrizul de la masina cu o carpa in timp ce sanii le atarna afara din tricouri.E imposibil sa nu te uiti.Cand le multumesti si le dai niste bani,ele te roaga ca in loc de asta sa le duci la un alt magazin Carrefour.Accepti si ele suie in spate.Pe drum incep sa faca sex una cu alta.Dupa un timp una dintre ele trece in fata si incepe sa iti faca sex oral.In acest timp cealalta iti fura portofelul!Va sfatuiesc sa fiti foarte atenti deoarece mie mi s-a intamplat lunea trecuta,miercuri, de doua ori joi, sambata si din nou ieri, acum ma duc din nou...



#593 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 April 2019 - 01:31 PM

Un tip se plimba prin Tel Aviv cand vede in vitrina unui magazin un ceas expus. Intra in magazin si spune:
– Buna ziua, as vrea sa cumpar ceasul acela.
– Stiti.. nu e de vanzare.. dar daca vreti, va putem face o circumcizie!
– Nu, multumesc… as vrea sa cumpar ceasul acela din vitrina.. e un ceas foarte frumos..
– V-am spus ca nu e de vanzare.. dar daca veniti cu un prieten, va facem 2 circumcizii la pret de una!
Tipul se enerveaza si izbucneste:
– Dar mai lasati-ma in pace cu circumciziile! Eu vreau ceasul!!
Vanzatorul ofteaza si spune:
– Stiti.. noi aici nu vindem ceasuri.. Aici facem circumcizii.
Tipul intreaba:
– Pai atunci de ce ati pus ceasul in vitrina?
Vanzatorul:
– Pai… ce era sa punem?




#594 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 01 May 2019 - 05:33 PM

Dupa Paste ...

Fisier atasat  paste 1.jpg   16.84K   6 downloads



#595 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 01 March 2021 - 03:13 PM

Dacă, întâmplător, un bărbat gol pușcă nimerește în vestiarul femeilor, acestea vor face mare zarvă, vor țipa, vor încerca să-l ude cu apă rece, pentru a-l alunga afară. Dacă, însă, o femeie goală pușcă nimerește, în mod întâmplător, în vestiarul bărbaților, aceștia, dimpotrivă, vor fi foarte bucuroși, prietenoși și ospitalieri. Asta demonstrează, încă o dată, bunătatea și frumusețea sufletului bărbaților. :biggrin2: :biggrin2:





3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL