Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
saga - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


saga

2 replies to this topic

#1 zadana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 06 February 2006 - 12:17 PM

va rog frumos, daca imi poate spune cineva cum pot introduce in programul saga c, la importuri, o alta valuta decat euro, si cum pot introduce dvi. Situatia mea este ca firma care plateste tva-ul in vama pt importator emite factura doar cu tva-ul ( normal) si eu nu stiu unde sa introduc aceasta factura a.i. sa imi apara tva-ul acesta in jurnalul de cumparari. Multumesc!



#2 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 06 February 2006 - 12:45 PM

telefon 021 3239048 ,0723512059 ,0741237337, office@saga.ro




#3 maria59

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 07 February 2006 - 09:27 PM

intra pe net pe adresa www.reclama .ro si pe forum pui intrebarea a.tratorului,care iti raspunde ff.repede.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL