Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
a aparut o noua versiune la fise fiscale - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


a aparut o noua versiune la fise fiscale

22 replies to this topic

#21 michi dtru

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 276 Postari:

Postat 17 February 2006 - 08:43 AM

Toate programele care tin de Finantele publice se descarca mult mai usor de pe finantearad.ro: fise fiscale, bilant, declaratii, declaratia 205, OP-i.
mdtru



#22 herra

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Location:IASI

Postat 17 February 2006 - 12:51 PM

buna ziua!

eu de obicei completez declaratia 100 on-line, pe e-guvernare.ro; dar acum, pentru ianuarie 2006, nu gasesc unde au creat corespondentul pozitiei 62 din declaratia facuta cu ajutorul programului descarcat de la ministerul de finante (contrib. pt. concedii si indemnizatii de la PJ sau PF (0.75%).

va rog sa ma ajutati, daca mai completeaza cineva asa.

daca nu, voi folosi varianta de up-load, voi trimite fisierul completat cu programul min.de fin, dar am mai facut asa cu declaratiile de tva pe noiembrie si decembrie 2005 (nu le accepta on-line daca nu dau toate corelatiile) si am primit o adresa ca nu le-am depus! :shock:

multumesc anticipat!




#23 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 February 2006 - 01:16 PM

ana-op a spus:

...si a aparut si versiunea din 13.02.2006
la finante mi-au spus ca si cei care le-au depus trebuie sa le refaca in ultima versiune

:shock: :shock: ... poate peste vreo cateva luni. Am stampila lor ca le-am depus.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL