Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Contract pt pensii si pt sanatate asociat AF - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Contract pt pensii si pt sanatate asociat AF

1 reply to this topic

#1 pricipessa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 101 Postari:

Postat 13 February 2006 - 12:48 AM

Ca si membru al AF-ului pot sa imi fac contract cu Casa de Pensii si Casa de Sanatate(asta daca e obligatoriu) si care e procedura pt a realiza acest lucru; de asemenea ma intereseaza exact cotele de contributii pe care ar trebui sa le platesc si la ce suma pt anul 2006? Poate imi dati si vreo indicatie legislativa, nu stiu,dar astept sa ma lamureasca cineva
Multumesc



#2 pricipessa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 101 Postari:

Postat 14 February 2006 - 02:20 AM

Chiar nimeni nu imi poate da un raspuns?







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL