Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Regulament nou - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Regulament nou

31 replies to this topic

#21 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 June 2006 - 12:24 PM

acel procent este o contorizare a posturilor din sectiunile forumului destinate contabilitatii.
cand scade inseamna ca procentul posturilor tale din total este mai mic

100% contabilitate reprezinta titulatura acordata celui care acumuleaza cele mai multe posturi in saptamana anterioara



#22 invatacel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 02 June 2006 - 12:31 PM

am priceput! multumesc mult pentru lamurire




#23 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 June 2006 - 12:34 PM

cu placere



#24 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 September 2006 - 02:23 PM

nu mai functioneaza link-ul spre regulament :(

propuneri :) :

1. accesul sa se poata face din pagina de start a forumului + "termeni si conditii", cum era la cel vechi; asta ar face f. usoara consultarea lui ulterioara (adica si dupa inscriere)
2. sa cuprinda la capitolul de editare si faptul ca editarea mesajelor este posibila numai in intervalul de 10 minute de la postare, pt. useri

de acord ?



#25 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 September 2006 - 02:38 PM

vom afisa un link pe bara de conectare in fata "galeriei foto"



#26 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 September 2006 - 08:33 PM

excelenta locatie !!! :041:

pt cei mai putin obisnuiti cu forumuri, aceast link e in stanga sus, dupa adresa www.conta.ro :D

super pozitionare, Andreea' :)



#27 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 18 September 2006 - 09:53 PM

puneti si un contuar acolo sa vedeti cati clikuiesc :lol:
daca intra 5 pe zi maaaaaare minune



#28 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 September 2006 - 09:47 AM

macar, daca tot ii trimitem la regulament toata ziua, sa aiba de unde il reciti !! :D

eu zic ca e bine sa existe aceasta oferta ca sa putem cere ... daca, dupa ce au toate instrumentele necesare la indemana, tot il ignora, deja nu mai exista nici o scuza si noi avem toate motivele sa sanctionam actiuni ce se plaseaza in afara lui.



#29 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 19 September 2006 - 09:52 AM

frate parca vad ca peste 3 luni iar o sa zicem "le mai da un ultimatum, daca nici acum nu respecta regulamentu' le stergem tampeniile" si peste 6 luni "ACUM e ultima oara, e inadmisibil" :lol: .. aha :lol:

spre ex. priviti post "Pleeeease, trimite-mi si mie informatiile legate de CECCAR pe adresa cristinanok@yahoo.com."
:lol: e ca si cum as scrie "vreau informatii despre ministeru de finante" :lol: nu o sa respecte astia regulamentu nici daca le sunt sterge conturile, pt ca isi fac altele, numai pt a intreba si primi un raspuns



#30 marina gheorghe

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 19 September 2006 - 10:22 AM

Vezi postareaALUPEI OTILIA, la Sep 19 2006, 10:47 AM, a spus:

macar, daca tot ii trimitem la regulament toata ziua, sa aiba de unde il reciti !! :D

eu zic ca e bine sa existe aceasta oferta ca sa putem cere ... daca, dupa ce au toate instrumentele necesare la indemana, tot il ignora, deja nu mai exista nici o scuza si noi avem toate motivele sa sanctionam actiuni ce se plaseaza in afara lui.
Vai,Otilia, cata risipa de intransigenta! Se poate... Aproape ca nu te mai recunosc... :056:



#31 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 September 2006 - 01:55 PM

Vezi postareamarina gheorghe, la Sep 19 2006, 11:22 AM, a spus:

Vai,Otilia, cata risipa de intransigenta! Se poate... Aproape ca nu te mai recunosc... :056:
adica ?? ce ti se pare intransigent aici ?? ca oferim toate elementele necesare respectarii regulamentului si cerem ca el sa fie respectat ?? uita-te prin forum si spune-mi daca iti place cum arata cu topicuri deschise de tz ori pe aceeasi tema, ca sa dau numai un exemplu de incalcare frecventa si fara nici o rusine a regulamentului... unii chiar ne prostesc in fata cu "am cautat si n-am gasit", a devenit o placa chestia asta si e lipsa vadita de respect !! cu ce drept isi permit asa ceva ?? dupa care, vin alti useri revoltati si noi trebuie sa le explicam de ce uneori nu facem fata bramburelii de pe forum, oricat am munci cei care mai muncesc aici ! si, culmea, muncesc GRATIS !!

cum e posibil sa vb asa, Marina ? tocmai tu ... ai macar o idee cat efort se depune in urma userilor ca sa se mentina forumul cat de cat utilizabil, in conditii civilizate ?? ce usor e sa vb de intransigenta cand e munca altuia in joc... pe alte forumuri, ai gresit o data - esti avertizat pe pm, a 2-a oara - pe forum, a 3-a oara esti OUT !!! fara comentarii !! si ia sa vezi cat de bine se prezinta acele forumuri...
e ca in viata, nimic special; si in relatii de zi cu zi tot principiul asta se respecta ! tu de cate ori ierti ?? exista si un proberb, nu mai stiu de ce provenienta si nu asta e important, care zice ca , daca cineva greseste fata de tine prima oara e numai vina lui, daca greseste si a 2-a oara e vina amandurora, iar daca greseste fata de tine si a 3-a oara e numai vina ta !!! mare adevar e in el !!

asta-i, fratilor !! ni s-a oferit acesta oportunitate formidabila sa avem acces gratuit la o mare baza de date, constituita de multi dintre noi, pretentii la informatii / raspunsuri sunt cat cuprinde, dar nu mai vrem sa si respectam acesta munca respectandu-ne unii pe altii ...



#32 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 02 November 2007 - 11:31 PM

Parerea mea este ca atunci cand un user " uita " sa foloseasca cautarea si deschide un nou topic cu o intrebare la care sa raspuns de X ori sa se stearga pur si simplu topicul fara explicatii ( deoarece nu o data mi sa imtamplat sa caut ceva si sa vad ca sunt prea multe topicuri deschise cu aceea intrebare si sa pierd timp cautand un raspuns , mai ales ca in situatia care sa mai raspuns sunt putini care da un link catre raspuns si se cere folosirea functiei cautare )






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL