Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
salutare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


salutare

37 replies to this topic

#1 MARUTU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 105 Postari:

Postat 20 February 2006 - 06:04 PM

a sosit si timpul nostru.

multumim ca ne-ati dat posibilitatea sa ne discutam pe aceasta tema.

poate are cineva nevoie de lucrari, referate .... chestii d'astea...

eu sunt la conta internationala, anul I. voi????

pupici.



#2 baciu ana

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 21 February 2006 - 01:34 PM

salut marutu si eu sunt anul 1 la contabilitate si informatica de gestiune :)

Baciu Ana
A.S.E. Bucuresti
CIG



#3 izul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 22 February 2006 - 02:17 PM

si eu sunt tot anul I la management financiar contabil,daca vrei sa ne confruntam la rezolvari o poti face pe mesenger -sorina1000cl



#4 erica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 20 March 2006 - 10:17 AM

si eu sunt la Management Financiar (CIG)ANUL I -SpiruHaret ,daca cineva are rezolvarile ptr.matematica economica(examente ptr.data de 25-26.03.2006) va rog vreau si eu rezolvarile.Mii de pupici



#5 izul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 20 March 2006 - 12:45 PM

nu ai dat pana acum la mate? vino pe mes sa vorbim mai multe.Eu am dat de mult la mate.



#6 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 22 March 2006 - 02:23 PM

eu am dat licenta la CIG in 2001. daca va pot ajuta, contactati-ma.
andreea_w2000@yahoo.com. puteti incerca si pe mess.



#7 trufin mariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:Iasi
  • Interests:informatii contabilitate

Postat 26 March 2006 - 11:11 AM

Buna! Sunt Mariana si sunt si eu in anul I CIG la Facultatea SPIRU HARET, ma bucur din suflet ca s-a gandit cineva si la noi incepatorii! Asa putem si noi comunica despre div. probleme.Se apropie sesiunea!Sper sa ne descurcam.Va pup pe toti bobocii!



#8 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 27 March 2006 - 01:18 PM

Mariana eu stiu pe cineva care e acum anul 2 la spiru in buc. in plus eu sunt anul 3 la spiru (a doua fac), dar la lb straine. daca ai nevoie de ceva.... ma gasesti pe mail... mess.



#9 clara10

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PLOIESTI

Postat 27 March 2006 - 08:09 PM

Salut pe toti boboci..si eu fac parte din aceasta categorie chiar daca am o frumoasa varsta.
Am o mare problema am picat cu brio la limba franceza si sunt foarte suparata si furioasa pentru ca nu au procedat corect la aceasta materie, au dat o bibliografie ptr examen, grile pe internet, si totusi nu s-a respectat acest lucru, are cineva de spus in aceasta directie, a dat cineva examen la franceza daca da cum s-a descurcat?
Astept vesti, sfaturi..sunt receptiva la tot ceea ce ma va ajuta sa promovez acest examen :oops:



#10 ica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:tulcea

Postat 30 March 2006 - 07:36 PM

buna, si eu sunt in anul I CIG (Andrei Saguna) Constanta.



#11 flory2177

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 05 April 2006 - 05:17 PM

salutare tuturor !!! mi-au activat si mie in cele din urma contul. si eu sunt studenta la Management Financiar Contabil - CIG la ID. de abia astept sa discutam aici despre diverse probleme. as vrea sa vb cu cineva care este la zi la bucuresti despre seminarii la contabilitate, in special cu persoane care sunt la profesoara Georgescu F. vreau sa vin la bucuresti la seminar.
astept raspunsurile voastre. :D
Flory



#12 Nadia Dragnea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Location:Iasi

Postat 10 April 2006 - 04:18 PM

buna,sunt Nadia si sunt anul I la FEAA,Iasi



#13 flory2177

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 11 April 2006 - 11:18 AM

FEAA ???? ce inseamna???
Flory



#14 Nadia Dragnea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Location:Iasi

Postat 11 April 2006 - 04:49 PM

Facultatea de econimie si administrarea afacerilor



#15 flory2177

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 12 April 2006 - 08:24 AM

aha. mercic mult.
Flory



#16 yoore

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 12 April 2006 - 12:01 PM

ca studenta in ultimul an la spiru haret cig le recomand cu toata caldura celor din anul 1 sa aiba grija maaaare la matematica si drept civil



#17 Nadia Dragnea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Location:Iasi

Postat 12 April 2006 - 04:29 PM

flory2177 a spus:

aha. mercic mult.

nu ai pentru ce



#18 trufin mariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:Iasi
  • Interests:informatii contabilitate

Postat 26 April 2006 - 12:14 PM

Salutare pentru toti bobocii.Ati vazut subiectele de la matemetica pentru sesiunea de vara?Spiru Haret CIG?Eu zic ca sunt grele tare!Voi ce parere aveti! Sper din suflet ca vom face fata si in aceasta sesiune. Va doresc tuturor spor la invatat si perseverenta. Sper sa fac si eu fata la toate examenele cu toate ca imi este cam greu.



#19 invatacel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 05 May 2006 - 11:20 AM

Buna, sunt ...invatacel.
Am terminat Managementul si nu am lucrat deloc in contabilitate...insa imi place teribil si acum mi s-a ivit ocazia s-o invat...practic.
Problema este ca la tot pasul ma lovesc de chestii pe care nu le stiu (banale pentru majoritatea dintre voi) asa ca m-am gandit ca pe acest site as putea gasi ajutor. L-am "rasfoit" si mi s-a parut extrem de util dar inca nu stiu unde sa caut fiecare chestie de care am nevoie.
Asadar, daca veti gasi postate aiurea intrebari semnate de mine...sa nu fiti prea duri... si daca se poate....sa-mi raspundeti...dar...mai pe intelesul meu...asa....un pic babeste...macar pana ma familiarizez cu termenii.
Momentan am nelamuriri legate de programul de pe cometa.ro (acesta mi-a fost recomandat, dar nu stiu prea bine sa-l utilizez, asa ca ...sunt in faza de cercetare). Am inceput cu salariile....

daca intrati pe mess, pe mine ma gasiti mai tot timpul cu id-ul cdelinschi

Va salut pe toti



#20 IngeMihalik

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 182 Postari:
  • Gender:Female

Postat 08 May 2006 - 06:04 PM

Buna. Sunt si eu la a doua facultate anul I management financiar contabil la spiru haret. Pentru confruntare rezolvari pe messenger ingemihalik@yahoo.com. Pa






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL