Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
(re)evaluati leasingul financiar intern?? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


(re)evaluati leasingul financiar intern??

23 replies to this topic

Poll: (re)evaluati leasingul financiar intern ?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#21 Elna

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 06 March 2006 - 09:45 PM

Si eu am reevaluat leasingul. si nu am afectat soldurile conturilor 167,168,471. Am inregistrat dif. de curs nefavorabila 658=408, dar am si situatia in care dif. de curs este favorabila, cum ar trebui sa inregistrez tinand cont ca contul 408 este de pasiv, neputand avea sold debitor? Are cineva idee? Va multumesc.



#22 geambazumariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 448 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Calarasi

Postat 06 March 2006 - 09:57 PM

da am reevaluat dar am solicitat si de la societatile de leasing valorile reevaluate ale contractelor




#23 LEXUS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 427 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 March 2006 - 12:05 AM

Intrebarea este departe de a fi corecta
n-are nici o relevanta daca ati reevaluat sau nu creantele si datoriile raportate la valuta ci daca trebuie sau nu ... chiar daca vreti chiar daca nu vreti
HoratiuHagiudotro



#24 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 07 March 2006 - 03:57 PM

LEXUS a spus:

Intrebarea este departe de a fi corecta
n-are nici o relevanta daca ati reevaluat sau nu creantele si datoriile raportate la valuta ci daca trebuie sau nu ... chiar daca vreti chiar daca nu vreti
daca au reevaluat inseamna ca asa cred ca trebuie, nu ? eu nu am intrebat : "vreti sa reevaluati " ci "(re)evaluati... ?" fie ca vor, fie ca nu ... zic ca intrebarea incuba si var. ta, asa ca nu e departe de a fi corecta ...

si pe urma, eu chiar asta am vrut : sa vad daca ei au (re)evaluat sau nu (fie ca vor, fie ca nu vor, cum zici tu), pt. ca subiectul "daca trebuie" fususe deja dezbatut, la un alt subiect !






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL