Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
de unde iau declaratia de somaj?????????? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


de unde iau declaratia de somaj??????????

3 replies to this topic

#1 Alina85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Location:tg-mures
  • Interests:tot ce e legat de contabilitate

Postat 26 February 2006 - 11:03 PM

:( Cine poate sa-mi trimita pe adresa m_alina_a@yahoo.com de unde sa descarc noua declaratie de somaj sau cum sa descarc aceasta declaratie.Am incercat www.anofm.ro dar nu ma descurc ce trebuie sa aleg din acea lista.Va rog sa ma ajutati.
Multumesc mult!!!! :?:



#2 karl_holcroft

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:
  • Location:Brasov

Postat 27 February 2006 - 11:28 AM

Servus,
Acceseaza www.anofm.ro iar in partea din stanga sus exista un titlu, scris cu rosu, NOU Declaratii ptr somaj.Da click pe el, apoi vei fi redirectionata automat la pagina de download, trebuie sa astepti putin, iar cand apare pagina, din dreapta,alegi declsom941.rar si faci download.
daca intampini greutati, da-mi de stire,la karl_vonaddenauer@yahoo.com




#3 Alina85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Location:tg-mures
  • Interests:tot ce e legat de contabilitate

Postat 27 February 2006 - 11:40 AM

nu mi da egal fondul de salarii brute cu ce am eu pe stat!!!!!!1
ce e de facut sau nu trebuie sa fie egale?



#4 Alina85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Location:tg-mures
  • Interests:tot ce e legat de contabilitate

Postat 27 February 2006 - 10:45 PM

mersi mult!
Acasa nu am reusit sa descarc decl ,dar la lucru am rezolvat-o,si am resuit pana la urma sa o si complectez.Nu stiu ce e cu fondul acela de salarii,dar total contributie angajat,imi da cu ce e in statul de plata 1 % somaj.Asa ca e corect?
Mersi inca o data si spor la lcru!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL