Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Atlas asigurati - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Atlas asigurati

5 replies to this topic

#1 Andi_cmn

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:Contabilitate

Postat 14 March 2006 - 09:27 AM

a aparut versiunea 1.5



#2 rosebud

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 14 March 2006 - 10:08 AM

"Buna dimineata!!!!! "




#3 vioboss2004

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 14 March 2006 - 04:48 PM

Am lucrat cu Atlas 1.4 si am instalat 1.5 . Imi da eroare la preluarea fondului de salarii pentru calculul 7% la luna februarie. Ce sa-i fac , ma scoate din program .



#4 celia

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 14 March 2006 - 06:27 PM

vioboss2004 a spus:

Ce sa-i fac , ma scoate din program .
dezinstaleaza Atlas 1.5, intra pe casmb.ro si salveaza programul din nou, apoi instaleaza-l din nou. am avut si eu aceeasi eroare.



#5 mihael@

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 88 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 21 March 2006 - 10:24 AM

Am instalat versiunea 1.5 si nu mai am nimic din datele versiunii anterioare. Cum se transfera in noua versiune? Am incercat da preiau de pe discheta dar imi spune fisier invalid.



#6 bassfreak

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 09 April 2006 - 09:09 PM

stie cineva de ce imi cumuleaza sumele datorate pe luni programul atlas asigurati 1.5 ?

deci:
pt ianuarie am raportat cu o versiune mai veche
pt febr am instalat in alt folder atlas1.5. toate bune pana aici
pt martie, cu atlas1.5, cand dau tiparire anexa 3a, imi arata in campul DATORAT TOTAL = 42, DATORAT LUNA = 21.
de aici trag concluzia ca mi-a cumulat si februarie in totalul ala. e normal ?
daca da, atunci nu trebuia sa cumulez si februarie ?
ce naiba sa fac ?! reinstalez iar ca sa nu mai cumuleze ? le dau asa aiurea ?

vad ca aici vorbiti de transferat ceva date din versiune anterioara. va referiti la datele despre angajati ? sau despre datele specifice lunilor anterioare?






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL