Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lucrari de stagiu - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 11

Salt la continut


lucrari de stagiu


218 replies to this topic

#201 klemi_papp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:deva
  • Interests:tot ce e nou in contabilitate,reguli vechi

Postat 08 September 2008 - 10:24 AM

Buna ziua.Poti sa-mi trimiti si mie ce ai pe klemi_minu@yahoo.com?
Cu mii de multumiri
klemi



#202 lueniko

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 12 September 2008 - 08:49 AM

Poate sa-mi spuna cineva cand trebuia predata lucrarea pentru primul an de stagiu? Ce trebuie sa contina? Si cat trebuie platit acum? Daca ma puteti ajuta, trimiteti-mi si mie un exemplu de lucrare, sau ceva, la adresa lueniko@yahoo.com. Multumesc!




#203 myky_m

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 01 October 2008 - 08:55 AM

Bua ziua,
Este vorba de stagiatura pentru membri ANEVAR ?



Vezi postarealueniko, la Sep 12 2008, 09:49 AM, a spus:

Poate sa-mi spuna cineva cand trebuia predata lucrarea pentru primul an de stagiu? Ce trebuie sa contina? Si cat trebuie platit acum? Daca ma puteti ajuta, trimiteti-mi si mie un exemplu de lucrare, sau ceva, la adresa lueniko@yahoo.com. Multumesc!




#204 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 07 October 2008 - 10:38 PM

lore Serban, cand doresti sa postezi folosesti butonul ADDREPLY. Tu ai apasat pe Report si mesajul a fost trimis moderatorilor.
Intrucat esti la prima postare (practic, nu ai nici una inca), banuiesc ca nu stii sa folosesti forumul, asa ca voi reda aici mesajul tau:

[...]utilizatorul lore serban a raportat un topic sau un mesaj avand titlul de mai jos:
------------------------------------------------
Titlul Mesajului Raportat: lucrari de stagiu
------------------------------------------------
Mesajul Raportului:
Poate sa-mi trimita si mie cineva lucrarea 6 de stagiu pt. expert contabil ?Adresa lore_lores@yahoo.com.
Multumesc

------------------------------------------------

Fii mai atent/a pentru ca, data viitoare, este posibil sa nu ti se mai posteze mesajul in forum.
Numai bine.
Madalina



#205 sherry60

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 January 2009 - 05:03 PM

as dori si eu lucrarile de stagiu experti, incerc sa obtin o derogare si in toamna sa dau examenul de aptitudini iar timpul este foarte scurt. Multumesc anticipat! adersa de email acount_60@yahoo.com



#206 simoneero

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:

Postat 27 January 2009 - 06:16 PM

Buna ,

Sunt si eu proaspata stagiara anul I 2009, si as vrea sa va intreb, din experienta voastra cand incepe stagiul colectiv in anul I.La CECCAR inca nu s-a afisat nimic.
Multumesc.



#207 bmiha

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 03 February 2009 - 10:37 PM

Va rog... daca ma poate ajuta cineva! Am de facut lucrare pt primul an de stagiu si sunt putin data peste cap...mai intai are cineva standardul profesional 21, dar si altele in format electronic?!? Si cat de bn este sa fii la un tutore? Sau este mai bine sa fii la stagiul colectiv? Eu sunt deja in anul 2 si nu am depus lucrarile pentru anul 1 :sad: si nu e asta problema dar nu stiu ce nu ia placut ftei de la ceccar!!!! :frusty: Oricum mai intai ARE CINEVA STANDARDDELE PROFESIONALE makr 21??? ... deja mai am un an....nu imi vine sa cred, dar am avut probl de sanatate!

Multumesc! Adresa mea este mihakid@yahoo.com



#208 DR

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 639 Postari:
  • Gender:Female

Postat 23 March 2009 - 11:17 PM

Doamne ! tot topicul este doar cu,,te rog,,vreau si eu ...dar,nimeni nu a postat nici o lucrare .HM ! ma gandeam ca, ma lipesc de ceva :sad:
Deci ,sa pun manuta la treaba ,asta da ! incurajare :smile:



#209 vioconta

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 15 June 2009 - 08:38 PM

Buna seara.Am o rugaminte la toti colegii de pe acest forum.Sunt in perioada de stagiu la experti contabili si as dori contra cost evident,cele 3 referate ce trebuie sa le depun la CECCAR la evaluare,expertiza si audit.Daca le are cineva si doreste sa mi le trimita si mie as ramane profund recunoscatoare si bineinteles le platesc imediat.Multumesc anticipat!Problema este ca macar unul dintre ele mi-ar trebui pana in data de 17.06.2009.Adresa mea de mail este:vuvioconta70@gmail.com

Aceasta postare a fost editata de vioconta: 15 June 2009 - 08:43 PM




#210 ramona_pacearescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 24 June 2009 - 01:55 PM

va rog frumos sa imi trimiteti si mie lucrarile de stagiu
adresa mea este ramodra2005@yahoo.com
va multumesc anticipat

va rog frumos sa imi trimiteti si mie lucrarile de stagiu
adresa mea este ramodra2005@yahoo.com
va multumesc anticipat



#211 teodora dumitru

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 26 June 2009 - 08:04 AM

Buna, imi puteti trimite si mie, va rog, lucrarile pt. stagiu pe adresa ddoyny@yahoo.com . Multumesc anticipat. Bafta!



#212 viktoria1961

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 August 2009 - 02:31 PM

BUNA TUTUROR !
Eu sunt nou pe forum, nici nu stiu daca fac bine, ce fac !? :lostit (13):
Acum am primit de la CECCAR scrisoarea, ca trebuie sa depun lucrarile de stagiu, si normal ca nu mi-leam facut, deci va rog din suflet daca poate sa ma ajute cineva, v-asi fi recunoscator!!! Va rog sa-mi trimiteti si mie lucrarile pt. stagiu, sau macar un model dupa care pot sa ma ghidez ! Va multumesc anticipat !!! :smile: Adresa mea: viktoria1961@yahoo.com



#213 vfna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 11 September 2009 - 03:37 PM

Sa mai indraznesc si eu....totusi va rog frumos...am mare nevoie de acteste lucrari....!Multumesc anticipat !!!!Adresa mea de email: vfn_an@yahoo.com



#214 alynush_1981

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 26 November 2009 - 11:24 AM

As vrea si o parte din cele 6 lucrari.
De la cineva care nu e din Alba.
Dau la schimb lucrari pe fuziune, audit.
Astept.



#215 Marinela Petrovici

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 30 November 2009 - 02:37 PM

Sunt si eu in stagiu anul I CECCAR Timis. Va rog daca imi puteti trimite si mie rezolvari la problemele primite de voi ma intereseaza in primul rand analiza diagnostic si Organizarea auditului si controlului intern al intreprinderii dar si celelalte materii.
Adresa mea de mail este marinelapetrovici@yahoo.com
Cu multumiri anticipate



#216 septimia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 14 December 2009 - 01:07 PM

As vreau si eu cele 6 lucrari de stagiu, daca puteti sa mi le trimiteti si mie, va rog mult. Adresa mea este hseptimia@yahoo.com
Multumesc frumos :pullhair:

Aceasta postare a fost editata de septimia: 14 December 2009 - 01:08 PM




#217 Mitzurina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 June 2010 - 03:37 PM

Vezi postareaMarinela Petrovici, la Nov 30 2009, 03:37 PM, a spus:

Sunt si eu in stagiu anul I CECCAR Timis. Va rog daca imi puteti trimite si mie rezolvari la problemele primite de voi ma intereseaza in primul rand analiza diagnostic si Organizarea auditului si controlului intern al intreprinderii dar si celelalte materii.
Adresa mea de mail este marinelapetrovici@yahoo.com
Cu multumiri anticipate

Buna,

am citit pe forum ca esti stagiara la Timis. Eu sunt in anul 3 la Bucuresti si am o problema pe care am gasit-o intr-o lista de studii de caz date stagiarilor din Timis... In cazul in care ai idee cum se rezolva, ai putea te rog sa ma ajuti si pe mine, ca nu prea stiu cum se rezolva...

Multumesc anticipat, adresa mea este mitzurina@yahoo.com.

SC PLASTOR SA emite si vinde obligatiuni la loterie la valoarea nominala de 1.000 lei, care se rascumpara inainte de scadenta la suma de 1.050 lei. La tragerea la sorti a obligatiunilor castigatoare se acorda castiguri in valoare de 250 lei.



#218 gifinit

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 05 July 2010 - 08:14 AM

Vezi postareaAncaBarlici, la Nov 27 2006, 12:28 PM, a spus:

Va rog mult, trimiteti-mi si mie cele 6 lucrari, am mare nevoie, va rog. Multumesc.
www.anca.barlici@yahoo.com sau ancasimisu@yahoo.com
Buna ziua,

au trecut ceva ani, mai are cineva lucrarile de stagiu? gianina@gifinit.ro



#219 MariaDragulin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 09 July 2010 - 04:44 PM

Buna.Te rog mult trimite-mi-le si mie pe adresa:mateimariana2006@yahoo.com.
Multumesc






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL