Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Nimeni?! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Nimeni?!

24 replies to this topic

#21 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 25 May 2006 - 07:04 PM

Buna,
Si eu sunt in anul II la ISE Babes Bolyai ...... ID
Sylver .... ce lucrare? ce bou? ce vaca? ..... eu nu stiu nimik ..... e adevarat ca nu am fost la scoala deloc ...... :oops:
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#22 sylver

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 26 May 2006 - 08:18 PM

Nu stiu cum e la ID, dar la ZI trebuie facut o lucrare de practica la contabilitate, care se poate preda dupa sesiune, sau in septembrie, deci o poti face si in vacanta mare

Dar totusi, ar trebui sa vizitezi facultatea si sa-ti intrebi profu' sau profesoara!!!




#23 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 31 May 2006 - 06:04 PM

M-am linistit ... am crezut ca trebuie predata acum (stiu ca si noi trebuie sa facem o lucrare) .....
La scoala nu prea am timp sa merg ...... lucrez f mult ......
Mersi
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#24 snowy

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Malu Marii

Postat 28 June 2006 - 11:37 AM

si eu am de facut lucrare practita :( are cineva vreun exemplar pe acasa sa`mi pot face si eu o idee ??



#25 trufin mariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:Iasi
  • Interests:informatii contabilitate

Postat 06 January 2007 - 04:51 PM

Buna tuturor celor care au trecut in anul II. Eu sunt la mfc Spiru Haret, Iasi. Acus incepem sesiunea. Va urez bafta tuturor, cu toate ca nu s-a afisat nimic inca de examene.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL