Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Monografie atelier tamplarie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Monografie atelier tamplarie

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 danny2222

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 98 Postari:
  • Gender:Male

Postat 02 April 2006 - 08:38 PM

Imi poate da cineva un sfat referitor la modul de organizare al contabilitatii intr-un atelier de tamplarie? Precizez ca se prelucreaza materialul clientului care in general este persoana fizica. Eu cred ca materialele astfel furnizate trec in custodia firmei si ca activitatea acestui atelier este de prestari servicii. Problema este ca nu stiu exact cum ar trebui sa arate un astefel de contract de custodie si pe ce baza pot face receptia materialelor astfel primite.
Astept sugestii de la voi. Multumesc.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL