Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Noi ordine la sanatate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 6

Salt la continut


Noi ordine la sanatate

104 replies to this topic

#101 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 24 May 2006 - 03:26 PM

In afara de transmiterea prin posta cu confirmare de primire ,exista si posibilitatea depunerii la sediile lor in niste urne speciale.

_____________________________________________
A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil



#102 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 24 May 2006 - 05:24 PM

lilianarodica a spus:

In afara de transmiterea prin posta cu confirmare de primire ,exista si posibilitatea depunerii la sediile lor in niste urne speciale.

_____________________________________________
A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil
vorbeam de declaratiilela CASAOPSNAJ. Exista vreo urna pe acolo?




#103 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 24 May 2006 - 05:39 PM

Urne exista la sediile sect. 2,3,4,5,6 Bucuresti.

______________________________________________-
A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil



#104 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 24 May 2006 - 07:02 PM

invatacel a spus:

luminati-ma si pe mine va rog, cate si care sunt declaratiile pe care trebuie sa le depun la sanatate si mai ales cu ce program le fac, pentru ca am descarcat doua programe "raportare FNUASS" diferite si am inteles ca de fapt niciunul nu e pentru ce am eu nevoie (am 2 salariati cu min pe ec la 2 ore/zi, fara medicale si altfel de concedii..)

va rog mult si va multumesc,
invatacel

Descarci program Atlas de pe site www.casmb.ro - pentru declaratii la sanatate si program FNUASS pentru declaratii concedii medicale, chiar daca nu ai cazuri de medicale...nu are importanta cate ore muncesc salariatii...atat timp cat au contract de munca si datoreaza la stat contributii se fac declaratiile...
Madalina



#105 adina_zgn

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:targoviste

Postat 25 May 2006 - 10:20 AM

am descoperit un site de unde se pot descarca toate programele actualizate, poate va este si voua de folos: www.expertus.ro/contabilitate






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL