Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
acte pentru contract de munca cu timp partial - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


acte pentru contract de munca cu timp partial

2 replies to this topic

#1 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 08 April 2006 - 09:42 AM

buna ziua, va rog sa imi spuneti ce acte trebuie pentru inregistrarea unui contract de munca cu timp partial,2 ore pe zi,mai trebuie ceva in afara de contractul de munca?
multumesc



#2 iulia51

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Location:BAIA MARE

Postat 09 April 2006 - 11:12 AM

Buna!Daca are carte de munca si aceasta ,iar daca este si pensionar de gr. III cu drept de munca 4ore atunci si copie dupa decizia de pensionare ,deasemenea daca are cartea de munca la alta firma sa de-a o decl. tip care se gaseste la ITM.cum ca are cartea de munca la societatea 'X" O zi buna!

CU GINDURI BUNE !



#3 resurse

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 April 2006 - 03:52 PM

acte necesare angajare in general

copie ci/bi, cn, act de studii/adev
carte de munca original
declaratie cm are sau nu + functia de baza / dupa caz

delegatie/imputernicire 2 exemplare + copie bi/ci
/ pt orice eventualitate :)

declaratie deducere impozit






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL